Orrery

1 minuta czytania

Tuż po rozpoczęciu przygody, do naszych rąk trafi list od Bothiel z Tajemnego Uniwersytetu. Będziemy musieli odnaleźć dla niej zaginione krasnoludzkie artefakty. Trop wiedzie do Obozu Ales – na północ od ruin Kvatch.

oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel

Na miejscu zaatakuje nas dwóch bandytów. Ich ekwipunek i umiejętności są doprawdy żałosne, dlatego bez problemów będziesz mógł ograbić zwłoki posłańca. Znajdziesz przy nim list. Przeczytaj go (w ekwipunku), dzięki czemu na mapie świata pojawi się lokalizacja pozostałych obozów, w których znajdują się zaginione artefakty.

oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel oblivion, knights of the nine, anvil, morrowid, cyrodiil, tamriel

Bułka z masłem, prawda? Teraz czas zwrócić wszystkie przedmioty do Bothiel. Znajdziemy ją w Sieni arcymaga Tajemnego Uniwersytetu. Oczywiście, magini jest nam wdzięczna. Po rozmowie czekamy przynajmniej 24h, aby drzwi prowadzące do Tellurium (ten sam hol arcymaga) zostały otwarte. Nie musimy być wcale członkami Gildii Magów, aby móc tam wejść. Będąc już w środku, aktywujemy maszynę po prostu klikając na nią.

Czas na nagrodę. Kliknij na maszynę raz jeszcze. Otrzymany efekt zależy od aktualnej fazy księżyca. Jeśli chcesz go zmienić, to przyjdź o odpowiedniej porze i kliknij raz jeszcze na maszynę. Każdy z efektów zwiększa jedną ze statystyk, obniżając zarazem inną.

Nazwa Efekt pozytywny Efekt negatywny
Żarliwość Massera Szybkość +20 Siła -20
Odwaga Massera Wytrzymałość +20 Zręczność -20
Łaska Massera Zręczność +20 Wytrzymałość -20
Potęga Massera Siła +20 Szybkość -20
Iluminacja Secundy Inteligencja +20 Siła Woli -20
Magnetyzm Secundy Osobowość +20 Szczęście -20
Okazja Secundy Szczęście +20 Osobowość -20
Wola Secundy Siła Woli +20 Inteligencja -20

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...