wampir_maskarada
Sacred

Opóźnienie permiery dodatku do Sacred

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mamy przyjemność ujawnić szczegóły dotyczące polskiego wydania długo oczekiwanego dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron – Sacred. W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł Sacred: Podziemia znajdziemy:

  • 2 płyty CD z polską wersją Sacred: Podziemia oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie mp3;
  • instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony);
  • kolorową mapę krainy Ankaria.

Dodatek Sacred: Podziemia pojawi się w sklepach 20 lipca, w cenie 69,90 złotych i w polskiej wersji językowej z napisami.

Hellgate: London

Zapowiedź Hellgate: London

Dodał: , · Komentarzy: 0

Hellgate: London to nowa gra akcji z elementami RPG, w której będziemy obserwować wydarzenia zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Nie sposób pominąć faktu, że Hellgate: London przygotowuje nie byle kto. Otóż szeregi utworzonego w 2003 roku zespołu Flagship Studios zasilają ludzie pracujący wcześniej w Blizzard North, a jego założycielem i szefem jest Bill Roper, jeden z głównych autorów i producentów serii Diablo.

Inne

NWN w specjalnej cenie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Game Exe dba o swoich użytkowników i o zdrowie ich portfela. Dlatego powiadamiamy, że Internetowy Sklep wirtus.pl rozpoczął kolejna fazę wyprzedaży gier. Tym razem padło na cRPG'i – i to tez najwyższej półki. Do kupienia są m.in.:

  • Edycja Kolekcjonerska The Elder Scroll III (Morrowind, Bloodmoon, Tribunal, mapa) – 29,99 zł
  • Neverwinter Nights Złota Edycja (NVN, Shadow of Undertide) – 69,99 zł
  • Gothic II Platynowa Edycja – 29,99 zł.
Diablo II

Turniej Diablo 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Klan Diablo 2 Wariors of Lost Kingdom planuje zorganizować turniej 4/4 z okazji swojego powstania... Termin turnieju nie został jeszcze określony, ale zapisać możecie się na tej stronie. Klan WoLK powstał z połączenia dobrze znanych teamów Legion Of Unborn Heroes (LoUH) i Brotherhood of Vizjerei (BoV)...

Inne

Dragonraja za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dragonraja Online 1.4 za darmo ! Już nie będziecie musieli co miesiąc odkładać pieniędzy ani prosić rodziców, aby Wam dali na abonament. Od teraz Dragon Raja jest absolutnie za darmo! Na oficjalnej stronie Dragon Raji dowiecie się jak założyć konto, skąd ściągnąć grę i obejrzycie sobie screeny.

Strona: www.dragonraja.com.my

Hasło do klienta 1.4: DXK4E-U2K9E-AFS8R-QMG56-ELK66

Konto: www.dragonraja.com.my/myacc_register.htm

World of Warcraft

Ciągłe sukcesy Blizzarda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Duma Blizzarda, gra World of Warcraft może poszczycić się największą popularnością wśród graczy MMORPG, już 2 miliony użytkowników płaci na bieżąco i gra na serwerach Blizzarda. Liczba ta stale rośnie i jak na razie popularność ani trochę nie spada. Na "WoW'ie" Blizzard bardzo ładnie się wzbogacił załóżmy że każdy z graczy (2 miliony) płaci co miesiąc za grę 12.99 euro...

Ultima Online

Nowy dodatek do Ultimy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Ultimy Online zaanonsowano nowy dodatek do UO, jego nazwa to Ultima Online: Mondain's Legacy. Mondain's Legacy to 7 dodatek do UO który do gry wniesie: nową rasę – elfy, nowych wrogów, nowe podziemia, nowe skille, nowy system questów i nowe przedmioty. Premiera przewidziana jest na 30 sierpnia tego roku.

World of Warcraft

Zasady przydziału honoru w WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard opublikował na europejskiej stronie World of Warcraft dość długi tekst, w którym wyjaśnia zawiłości działania systemu honoru w grze. Z pewnością zainteresuje on wszystkich graczy, dla których zasada jego działania ciągle jest niejasna. Znaleźć go można pod tym adresem.

Wczytywanie...