piorun_kulisty
Diablo II

Warsztaty PvP w Diablo II

Dodał: Tokar, środa, 23 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Polscy weterani grający w Diablo II wyszli z ciekawą inicjatywą. Oto oficjalne oświadczenie:

"Już w najbliższą niedzielę, zapraszamy na warsztaty, podczas których znani gracze Sceny turniejowej w Polsce objaśnią Wam (początkującym) zasady gry PvP, odpowiedzą na Wasze pytania i ogólnie postarają się przekazać Wam część swojej wiedzy!

Jak wspomniałem, warsztaty rozpoczną się w niedziele o godzinie 19:00 w grze, na Battle.net, na kanale op obee. Graczy ladder najlepiej prosimy o założenie tymczasowych postaci non-ladder, ponieważ "wykładowcy" mogą zechcieć pokazać Wam coś w grze, a są to gracze non-ladder ^ Zapraszamy!"

Ja osobiście zapraszam, bo "wykładowcy" znają się na rzeczy (wszak jesteśmy najlepsi w Europie w Diablo II), a można się sporo nauczyć. Być może któryś z was po tych warsztatach i miesiącach ciężkich treningów stanie się legendą Diablo II? Czas pokaże, lecz takie rzeczy pokazują, że Polska Scena Diablo II ma się dobrze i oby zostało tak najdłużej.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Serwis IGN.com o Oblivionie

Dodał: Tokar, środa, 23 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Serwis IGN.com uraczył nas nowymi informacjami na temat Obliviona. Pierwszą z nich jest nowy trailer datowany na 22.11.05. Na filmiku widzimy jak Pete Hines oprowadza nas po mieście Skingrad (dotychczas ukazanym tylko na screenach), razem z nim zwiedzimy także las i podziemia. Drugą ważną informacją jest wypowiedź Pete Hines'a, który oświadczył, że "TESIV:Oblivion" jest już praktycznie ukończony i w tej chwili cały zespół skupia się nad ostatecznym dopracowaniem szczegółów, które potrwają aż do zakończenia prac. Na deser IGN.com uraczył nas kolejnym artykułem zatytułowanym "Oblivion at Zero Hour". Donosi on o kolejnych lokacjach ujawnionych przez Bethesdę we wcześniej wspomnianym trailerze.

Guild Wars

Dodatek do Guild Wars – nowa postać

Dodał: Tokar, poniedziałek, 21 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Do tej pory, było wiadomo, że 2 rozdział Guild Wars pojawi się. Na szczęście jednak twórca gry Arena.net ujawnił (jak na razie) jeden sekret. Dodatek mają wzbogacić nowe profesję (nie wiadomo ile). Jedną z tych ujawnionych jest zabójca (assassin) zwany Nika.

Prócz jak na razie skromnych doniesień pojawiają się liczne plotki. A jakie ? W pewnych źródłach mówią o nowym kontynencie, w innych o zwiększeniu maksymalnego poziomu z 20 na 40, o walce dwiema broniami i wprowadzeniu sztyletów.

Niestety prócz zabójcy nie ma nic potwierdzonego.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Mamo, mamo, kup mi mikrofon!

Dodał: Medivh, poniedziałek, 21 listopada 2005 · Komentarzy: 0

A nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ... jak poinformowało studio Turbine Entertainment, pracujące przy Dungeons & Dragons Online: Stormreach, w ich programie dodany zostanie system rozmów głosowych! Jest to kompletna nowość w gatunku MMORPG.

W firmowym sklepie Blizzard'a pojawiły się trzy nowe figurki przedstawiające bohaterów Starcrafta. Są to kolejno: Terranin Firebat, Zerg Hydralisk i Protoss Tassadar. Każdą z nich można nabyć za magiczną cenę 9,99 $ + koszt wysyłki. Zamówienia można składać tutaj.

Titan Quest

Wywiad video – Titan Quest

Dodał: Medivh, niedziela, 20 listopada 2005 · Komentarzy: 0

W serwisie Gamespot ukazał się nowy video wywiad z Michaelem Fitchem na temat ich nadchodzącej produkcji – Titan Quest. Oczywiście całość po angielsku. Możecie go znaleźć tutaj. Najpierw trzeba obejrzeć reklamy, ale na szczęście są krótkie.

Inne

BlizzCon Movie – zwycięzcy konkursu

Dodał: Medivh, niedziela, 20 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Ostatnimi dniami Blizzard na swojej stronie internetowej ogłosił oficjalnie zwycięzców organizowanego konkursu BliznCon World of WarCraft, który sponsorowany jest przez znaną firmę NVIDIA. Jak podaje Blizzard wielkim zaskoczeniem jest dla nich wielki profesjonalizm wszystkich uczestników całej zabawy. Wszystkie filmy, a raczej te, które przykuły uwagę Blizzarda znajdziecie tutaj.

World of Warcraft

Kontrola rodzicielska w WoW...

Dodał: Medivh, niedziela, 20 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Blizzard wprowadził do World of Warcraft system, umożliwiający rodzicom określenie jak długo i w jakim czasie dzieci mogą korzystać z gry. Opiekun loguje się po prostu na konto przez stronę www i ustawia odpowiednie parametry – można ograniczyć zarówno czas gry jednego dnia jak i konkretne pory dnia czy dni tygodnia, w których dziecku wolno być online. Na razie ten system działa tylko w Ameryce, ale jak się sprawdzi to pewnie niedługo będzie także w innych regionach. Nikogo to specjalnie nie zdziwi – przecież ostatnio umarło dwóch graczy, którzy zbyt długo grali w WoW. Ostatnio też pewna chińska rodzina wytoczyła Blizzardowi proces, twierdząc, że ich 13-letni syn popełnił samobójstwo pod wpływem gry. Kto wie, może to i dobry pomysł z wprowadzeniem tego systemu, ale znajdą się gracze, którzy przełamią zabezpieczenie lub je oszukają. Zawsze tak jest. No ale to wszystko okaże się w praniu...

Twórcy Guild Wars ogłosili bardzo ciekawy konkurs. Mianowicie – zaprojektowanie broni lub tarczy do drugiego rozdziału! Wraz z premierą drugiego rozdziału Guild Wars, do gry trafić ma cała masa przedmiotów. To musi być niesamowite uczucie zobaczyć swoją zaprojektowaną broń/tarczę pośród nich... Żeby twórcy dodali kogoś broń do gry to ta osoba musi mieć ogromny talent i pomysł – wszak konkurencje nie będzie mała. Jaka nagroda? Znalezienie swojej broni w grze jest chyba wystarczającą nagrodą ;] Zgłoszenia trzeba niestety przesyłać listownie – Pocztą Polską. Pewnie niektórych to zniechęci, ale większość na pewno weźmie udział w tym ciekawym konkursie. Maksymalny format pracy to kartka A4, a rysunek może być ręczny jak i również wydrukowany na komputerze. Trzymamy kciuki za dzielnych rysowników! Więcej informacji tutaj.

Hellgate: London

Najnowsze screeny z Hellgate: London

Dodał: Tokar, sobota, 19 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Fani oczekujący premiery Hellgate: London przeżywają ostatnio posuchę. Ostatnia informacja odnośnie gry pojawiła się niespełna miesiąc temu. Żeby choć trochę umilić ten czas oczekującym gry- serwis IGN ukazał 5 nowych, nigdzie nie pokazywanych screen'ów. Znajdują się one pod tym adresem.

Wczytywanie...