Game Exe

Nowy Lay!

Dodał: Nazin, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Jak zapewne zdążyliście zauważyć na stronie pojawił się zupełnie nowy lay, mam nadzieje że będzie się wam z niego przyjemnie korzystać.

Fallout

Koncept Arty z... Fallouta 1

Dodał: Medivh, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis No Mutants Allowed zdobył szkice koncepcyjne do... pierwszej części Fallouta. Są to pierwsze obrazki jakie wykonano do to tej gry. Tutaj można obejrzeć 4 arty.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Screeny z Dungeons & Dragons Online

Dodał: Tokar, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Firma Turbine szykująca MMORPG'a Dungeons & Dragons Online, zafundowała nam nową porcję świeżych screen'ów z tej właśnie gry. Można je obejrzeć w galerii na oficjalnej stronie gry. Miłego oglądania!

Neverwinter Nights

Diamentowa edycja Neverwinter Nights

Dodał: Tokar, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Mimo, iż także w naszych sklepach dostępne są specjalne, kolekcjonerskie edycje, firma Bioware zapowiedziała właśnie kolejną reedycję zatytułowaną Diamond. W zestawie znajdziemy dodatki Shadows of Undrentide oraz Hordes of the Underdark, a także rozszerzenia ShadowGuard, Witches Wake i Kingmaker.

Pudełkowa wersja Neverwinter Nights Diamond pojawi się w sklepach po 26 października.

Neverwinter Nights

Plakat reklamujący NeverFallout Nights

Dodał: Tokar, sobota, 22 października 2005 · Komentarzy: 0

Jeden z twórców polskiego moda do Neverwinter Nights, o jakże post-nuklearnej nazwie NeverFallout Nights, Jackhammer, przygotował plakat reklamujący swój projekt. Oto i on:

NeverFallout Nights
World of Warcraft

Nowe plemię w WoW

Dodał: Medivh, sobota, 22 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się dział, w którym znaleźć można informacje o nowej frakcji, niedawno wprowadzonej do gry – trollowym plemieniu Zandalar.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Muzyka w Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodał: Tokar, sobota, 22 października 2005 · Komentarzy: 0

Studio Bethesda, które aktualnie szykuje dla nas grę The Elder Scrolls IV: Oblivion ujawniło, kto odpowiedzialny będzie za skomponowanie utworów na ścieżkę dźwiękową dla tytułu. Podobnie jak w The Elder Scrolls III: Morrowind, także i do nowej odsłony sagi zatrudniono wybitnego kompozytora Jeremy'ego Soule'a. Człowiek ten zdobył naprawdę wiele nagród za swoją pracę nad muzyką, a więc spodziewać możemy się kolejnego udanego projektu z jego strony, który umili nam zabawę z Oblivion.

World of Warcraft

Kolejna tapeta z WoW

Dodał: Medivh, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa tapeta, która powinna zainteresować wszystkich fanów gry. Przedstawia ona ładny widoczek i most, przez który przechodzą różne postacie. Udało mi się rozróżnić Orka i Taurena...

A to linki do tapety:

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Kolejny artykuł o TES: Oblivion

Dodał: Tokar, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Worthplaying zamieścił kolejny artykuł o TES IV. Tekst nic nie wnosi do znanych nam faktów, lecz warto się z nim zapoznać- szczególnie tym, którzy nie mogą się już doczekać premiery gry.

World of Warcraft

Program szpiegujący w World of Warcraft

Dodał: Medivh, piątek, 21 października 2005 · Komentarzy: 0

Istotna informacja dla zagorzałych miłośników World of Warcraft. Blizzard Was szpieguje! Okazuje się, że programik używany do weryfikacji użytkownika oraz sprawdzania, czy przestrzegamy regulaminu wysyła do firmy z naszego komputera co 15 sekund zbiór informacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ten program potrafi odczytać nazwy wszystkich otwartych na naszym sprzęcie okienek, dzięki czemu jasno widać, co w tej chwili dzieje się na ekranie naszego komputera.

Wczytywanie...