Inne

Muzyka z gier w RMF Classic

Dodał: Medivh, sobota, 26 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Od wczorajszego wieczoru na antenie radia RMF Classic możemy usłyszeć rozmaite ścieżki dźwiękowe z gier! Fanów metalu czy rocka muszę jednak zmartwić, ponieważ w RMF Classic będą puszczane raczej symfoniczne kawałki, jak chociażby z serii Final Fantasy. A dlaczego radio RMF Classic zdecydowało się na taki krok? Prawdopodobnie jest to zasługa sukcesów jakie odnoszą koncerty orkiestr biorących udział w nagrywaniu soundtracków do gier. Audycja będzie nosiła nazwę "Klasyka wchodzi w grę". Można będzie jej posłuchać w piątki o godzinie 21.00 lub usłyszeć powtórkę w soboty o godzinie 20.00. Nam pozostaje tylko wyczekiwać jakiś znanych nam utworów z cRPG.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Filmy

Trailer z filmu Dungeon Siege

Dodał: Tokar, sobota, 26 listopada 2005 · Komentarzy: 0

No oficjalnej stronie dystrybutora Fantastic Films International pojawił się trailer filmu adaptacji gry Dungeon Siege o jakże przydługiej nazwie: "In the Name of Kings – a Dungeon Siege Tale". Oczywiście reżyserem jest nasz kochany Uve Boll, który partoli wszystkie adaptacje gier jak wlezie. Czy tym razem mu się uda i stworzy świetne kino ? Film jest w formacie QuickTime7 (program można ściągnąć stąd).

Niestety opinie na temat trailera są bardzo negatywne i chyba adaptacja DS dołączy do grona nieudanych filmów "reżysera".

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz końcem roku zespół CD Projekt RED przygotował dla Was unikalną wiedźmińską kartkę świąteczną. Aby ją otrzymać (lub wysłać koledze) wystarczy wypełnić formularz na tej stronie, wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres, potwierdzić zgłoszenie poprzez e-mail, który CD Projekt przyśle i w okolicach Świąt wypatrywać Świętego Mikołaja! Kartki można wysyłać do północy z 4 na 5 grudnia 2005.


Co się patrzysz?! Czy wyglądam na Mikołaja?

Blizzard po raz kolejny uruchomił testowe serwery World of Warcraft. Można na nich wypróbować wszystkie zmiany, jakie przyniesie ze sobą najnowszy patch, oznaczony numerem 1.9.

Dzięki udziałowi w testach, gracze mogą jako pierwsi zapoznać się z nowościami, które wprowadzone zostaną do World of Warcraft przy okazji najbliższego uaktualnienia. Wśród nich dwa nowe lochy (dla grup 20 i 40 postaci), połączone Domy Aukcyjne w dużych miastach, usprawnione kolejki na Pola Bitew (czekać będzie można w kilku na raz) i zmiany w talentach Paladyna. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Titan Quest

Nowe screeny – Titan Quest

Dodał: Medivh, piątek, 25 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Worthplaying opublikował 16 nowych screenów z Titan Quest.


I co powiesz na to?!

Screeny można zobaczyć tutaj.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Spellforce 2: Shadow Wars – trailery

Dodał: Medivh, piątek, 25 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Ostatnio grzebiąc w necie znalazłem na serwisie IGN – 3 trailery ukazujące nadchodzącą grę. Jeden z nich to znany Wam już obraz Mrocznych Elfek. Trailery można obejrzeć tutaj. Polecamy!

World of Warcraft

WoW stuknął roczek

Dodał: Medivh, czwartek, 24 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Wczorajszego dnia minął rok od daty wydania World of Warcraft w Północnej Ameryce, Australii oraz Nowej Zelandii. Z tej okazji twórcy gry przygotowali małe podsumowanie pierwszego roku gry, dosyć jednak nietypowe. Bo zamiast koncentrować się na wprowadzonych do niej w ciągu 12 miesięcy nowościach (o których można przeczytać – tutaj), postanowili skupić się na najważniejszym. Czyli oczywiście na graczach.

Wiedźmin

Materiał Tygodnia Wiedźmina

Dodał: Medivh, czwartek, 24 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Od czasu premiery trzeciego filmu z serii "Making Of" twórcy Wiedźmina otrzymali od fanów sporo próśb odnośnie znajdującej się tam muzyki. W ramach aktualizacji materiału tygodnia postanowili ulec ich naporom i udostępnić ją do pobrania. Plik o nazwie "Tales of The Witcher" dostępny jest tutaj (2,4 MB). Miłego słuchania!

Diablo II

Warsztaty PvP w Diablo II

Dodał: Tokar, środa, 23 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Polscy weterani grający w Diablo II wyszli z ciekawą inicjatywą. Oto oficjalne oświadczenie:

"Już w najbliższą niedzielę, zapraszamy na warsztaty, podczas których znani gracze Sceny turniejowej w Polsce objaśnią Wam (początkującym) zasady gry PvP, odpowiedzą na Wasze pytania i ogólnie postarają się przekazać Wam część swojej wiedzy!

Jak wspomniałem, warsztaty rozpoczną się w niedziele o godzinie 19:00 w grze, na Battle.net, na kanale op obee. Graczy ladder najlepiej prosimy o założenie tymczasowych postaci non-ladder, ponieważ "wykładowcy" mogą zechcieć pokazać Wam coś w grze, a są to gracze non-ladder ^ Zapraszamy!"

Ja osobiście zapraszam, bo "wykładowcy" znają się na rzeczy (wszak jesteśmy najlepsi w Europie w Diablo II), a można się sporo nauczyć. Być może któryś z was po tych warsztatach i miesiącach ciężkich treningów stanie się legendą Diablo II? Czas pokaże, lecz takie rzeczy pokazują, że Polska Scena Diablo II ma się dobrze i oby zostało tak najdłużej.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Serwis IGN.com o Oblivionie

Dodał: Tokar, środa, 23 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Serwis IGN.com uraczył nas nowymi informacjami na temat Obliviona. Pierwszą z nich jest nowy trailer datowany na 22.11.05. Na filmiku widzimy jak Pete Hines oprowadza nas po mieście Skingrad (dotychczas ukazanym tylko na screenach), razem z nim zwiedzimy także las i podziemia. Drugą ważną informacją jest wypowiedź Pete Hines'a, który oświadczył, że "TESIV:Oblivion" jest już praktycznie ukończony i w tej chwili cały zespół skupia się nad ostatecznym dopracowaniem szczegółów, które potrwają aż do zakończenia prac. Na deser IGN.com uraczył nas kolejnym artykułem zatytułowanym "Oblivion at Zero Hour". Donosi on o kolejnych lokacjach ujawnionych przez Bethesdę we wcześniej wspomnianym trailerze.

Wczytywanie...