Final Fantasy

Final Fantasy XI – nowe screeny

Dodał: Tokar, piątek, 20 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Serwis Gamespy opublikował nową patię screenów z powstającego dopiero dodatku do Final Fantasy XI – Treasures of Aht Urhgan. Galerię znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: Tokar, piątek, 20 stycznia 2006 · Komentarzy: 1

W ramach akcji materiał tygodnia – CD Projekt Red, twórcy The Witcher, postanowili przybliżyć nam wygląd i konstrukcję pochwy Wiedźmińskiego miecza. Galerię znajdziecie pod tym adresem.


Srebrny miecz wiedźmiński

Różne opowieści krążą na temat wiedźmińskiego oręża. Jedni powiadają, że pierwsze takie miecze wykuły w dawnych czasach Elfy. Inni z kolei wspominają o czystym srebrze, które posłużyło za materiał na tę broń. Prawdą jest wszakże, że wiedźmiński miecz to broń, która jest wynikiem wielu lat eksperymentów. Broń niesamowicie szybka i lekka zarazem. Wiedźmin nie trzyma jej w zwykłej pochwie. Miecz wsparty jest o kawał litej skóry zakończonej z jednej strony "łapciem" z symbolem wilka. Wystarczy, że Wiedźmin lekko szarpnie by miecz swobodnie wysunął się. Jest to właściwie oręż rytualny, przeznaczony do walki z wrażliwymi na srebro potworami. Jako, że zrobiony jest z miękkiego kruszcu nie nadaje się do walki z ciężko uzbrojonymi ludźmi.

Ubisoft poinformował, że z powodu drobnych prac nad grą, niedawno zapowiedziane otwarte beta testy, nie odbędą się w dniu dzisiejszym. Opóźnienie ma trwać kilka dni.

World of Warcraft znowu triumfuję ! Firma Blizzard wczoraj ogłosiła, że jej flagowy MMORPG ma już w samej Europie okrągły milion fanów. Ten wynik przerasta nawet największe oczekiwania, ponieważ rok temu liczbę wszystkich graczy MMORPG na starym kontynencie szacowało się na ok. 250 tysięcy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Guild Wars

Guild Wars – reset rankingu

Dodał: Tokar, wtorek, 17 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym nastąpił reset rankingu graczy w Guild Wars. Wszystkie punkty, które uzyskały dotychczas gildie zostały wyzerowane. Aktualny stan drabinki znajduję się tutaj. Wraz z resetem rozpocznie się nowa zabawa, której szczegóły poznamy w poniedziałek.

Opowieści z Narnii

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Dodał: Medivh, poniedziałek, 16 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Walden Media (firma, która wraz z Disney Pictures nakręciła film) zapowiedziała iż ma w planach nakręcenie kontynuacji Opowieści z Narni. Nic dziwnego – zarobili już ponad 530 milionów dolarów na całym świecie. Podtytuł drugiej części będzie brzmiał Książę Kaspian. Reżyserią filmu ponownie zajmie się Andrew Adamson.

Gothic 3

Gothic 3 artworks

Dodał: Medivh, poniedziałek, 16 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Na stronie Minh Duong można znaleźć kilka artworków z Gothica 3. Większość z nich była już oficjalnie publikowana lecz jest tam też kilka, które nie były.

City of Heroes

City Of Hero w Azji

Dodał: Medivh, poniedziałek, 16 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Firma NCsoft wypuściła w Azji jednego ze swoich MMORPG – City Of Heroes. Jednakże z niewiadomych przyczyn przemianowała końcówkę tytułu z Heroes (Bohaterowie) na Hero (Bohater). To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że Azjaci to dziwni ludzie :)

Wiedźmin

Concept Artist Wiedźmina – I nagroda

Dodał: Tokar, niedziela, 15 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Twórcy Wiedźmina z radością poinformowali, że ich concept Artist – Damian Bajowski, zdobył główną nagrodę w konkursie CG Challenge XVIII – SPECTACULAR, organizowanym przez największy portal grafiki komputerowej CGSociety. Praca Bajowskiego, zatytułowana "Black Hawk By Night", jest najlepszą pracą wśród 165 prac nadesłanych w kategorii grafiki 2D. Serdecznie gratulujemy!

Z takiej, a nie innej okazji, twórcy Wiedźmina prezentują nam prace Damiana, przedstawiające krajobrazy. Na ich podstawie powstają następnie elementy gry, wykorzystywane w kolejnych lokacjach. Szkice koncepcyjne znajdziecie pod tym adresem.

Diablo

Diablo I PL – wersja beta 2

Dodał: Tokar, niedziela, 15 stycznia 2006 · Komentarzy: 1

Dostępna jest już wersja Beta 2 modyfikacji, oto lista zmian:

  • Zmieniono nazwę moda na Przebudzenie.
  • Poprawiono kilka błędów występujących w pisowni.
  • Poprawiono wyświetlanie napisów w menu handlu/rozmów.
  • Poprawiono wyświetlanie napisów przedmiotów.
  • Poprawiono i dodano kilka nowych nazw przedmiotów, potworów, itp.
  • Wstawiono nowe portrety postaci w menu wyboru bohatera.

Ową polonizację znajdziecie tutaj (4.75 MB).

Wczytywanie...