Oficjalna strona gry Burżułazja: Perła Pustkowi została gruntownie zaktualizowana. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej czytaj dalej...

Wiedźmin

Wiedźmin w Nowym Dniu

Dodał: Strażnik, czwartek, 17 listopada 2005 · Komentarzy: 0

W gazecie "Nowy Dzień" w dziale Ludzie i Kultura pojawił się artykuł o nadchodzącej polskiej grze "Wiedźmin". Autor artykułu opisuje pokrótce podstawowe informacje o grze oraz zespole, który ją tworzy. Wcześniej podobny artykuł pojawił się w "Gazecie Wyborczej". Miło słyszeć, że komputerową odsłoną "Wiedźmina" interesuje się polska prasa.

Wiedźmin

Materiał Tygodnia Wiedźmina i konkurs

Dodał: Medivh, czwartek, 17 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia CDProjekt RED pokazał coś specjalnego. A mianowicie - jest to jedna ze stron tworzonego właśnie komiksu o Wiedźminie! Jego twórcą jest Przemek "Trust" Truściński. Z tej okazji jest również konkurs, o którym więcej przeczytacie na forum Wiedźmina. No cóż komiks na razie prezentuje się moim zdaniem... zabawnie ;] Życzymy szczęścia w konkursie.

Neverwinter Nights

NWN uczy?

Dodał: krag, czwartek, 17 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Atari uruchomiła dziś projekt bazujący na NWN pomagający studentom ulepszać ich umiejętności. Studenci z West Nottinghamshire College zaczęli często grać w NWN i poznawać jej scenariusz i jak twierdzi dziekan tego College'u wiele się przy tym nauczyli. Kiedy projekt się zaczął miał on rokowania na poziomie 10%, ale szybko wzrosły do 100% i otrzymał nagrodę Association of Colleges. Teraz Atari planuje wprowadzić ten projekt w całym kraju jak i poza jego granicami.

Gothic 3

Najnowsze screeny z Gothic 3

Dodał: Tokar, czwartek, 17 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Dystrybutor gry Gothic 3 - JoWooD udostępnił nową partię screenów i renderów z tej gry. Część z nich pochodzi z niemieckiego czasopisma o grach. Oto i one:


Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Beta testy D&D Online dla Europy

Dodał: Medivh, środa, 16 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie internetowej tworzonego przez Turbine Entertainment MMORPG'a pod tytułem Dungeons & Dragons Online: Stormreach, można było zapisywać się już od jakiegoś czasu na beta testy. Dopiero teraz, tuż po przejęciu praw do wydania gry w Europie przez Codemasters, w testach mogą uczestniczyć gracze z naszego kontynentu, a nie tylko USA. Po darmowym założeniu konta trzeba tylko wypełnić odpowiedni formularz i czekać z nadzieją, że zostaniemy wybrani do zespołu testerów. Życzymy szczęścia...

Rozpoczęła się rozsyłka przez Buena Vista Games gry The Chronicles of Naria: The Lion, The Witch and The Wardrobe do sklepów w Ameryce Północnej. Produkcja jest inspirowana filmem o tym samym tytule, który niebawem wejdzie na ekrany naszych kin. Przed nami do przejścia 15 poziomów wypełnionych łamigłówkami oraz potrzebą walki z przeciwnikami, tak jak na grę z gatunku action/adventure przystało.

Tytuł ukaże się na PC, Xboxa, PlayStation 2, GameCube, Nintendo DS i Game Boy Advance. Edycja na konsolki przenośne dosyć znacznie różni się od wersji na komputery i tradycyjne konsole.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade - nowa tapeta

Dodał: Tokar, środa, 16 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Przedstawiamy tapetę z pierwszego dodatku do World of Warcraft. Przedstawia ona Quel'Thalas, jedną z nowych lokacji, które pojawią się w The Burning Crusade. Odnośniki do poszczególnych wielkości znajdziecie w dalszej części informacji.

Inne gry RPG

RPG - Szare Szeregi

Dodał: Medivh, wtorek, 15 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Ze strony wydawnictwa Bully Pulpit Games można ściągnąć grę fabularną Grey Ranks (Szare Szeregi), napisaną na coroczny konkurs konwentu MACE. Gra osadzona jest w realiach Powstania warszawskiego. GREY RANKS.

Knights of the Old Republic I

LucasArts nabija graczy w butelkę

Dodał: Medivh, wtorek, 15 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Za niezwykle dziwne można uznać postępowanie autorów gry Star Wars Galaxies. Zaledwie kilka dni temu na oficjalnej stronie LA pojawiła sie informacja o refundowaniu przez LucasArts pieniędzy za zakupiony dodatek Trials of Obi-Wan osobom, które stwierdzą, że zapowiedziane przez developera zmiany nie podobają im się. Cała akcja mająca wywołać zaufanie wśród fanów tytułu miała trwać do pierwszego dnia grudnia.

W tej chwili oficjalna strona internetowa MMORPG'a nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących zwrotu pieniędzy. Widać więc, że autorzy zrezygnowali ze swojego pomysłu, najgorsze jednak jest to, że zrobili to w wielkiej tajemnicy i po prostu wyrzucili wszelkie informacje z witryny bez informowania graczy o tym fakcie... A może po prostu skrócili czas trwania akcji? ;]

Wczytywanie...