Wiedźmin

Wiedźmin Materiał Tygodnia

Dodał: Strażnik, piątek, 7 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

W ramach materiału tygodnia twórcy gry Wiedźmin dali nam odpowiedzi na kolejną porcję pytań. Link znajdziecie na dole newsa. Twórcy zachęcają też to zadawania dalszych pytań na oficjalnym forum.

Guild Wars

Guild Wars – nowa tapeta

Dodał: Tokar, czwartek, 6 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Twórcy Guild Wars ponownie uraczyli nasze oczy kolejną tapetą. Tym razem nosi ona nazwę "Ritualist Jade Sea" i przedstawia ona postać Ritualista z Guild Wars: Factions na tle Jade Sea, z którego wyłania się twarz Shiro Tagachi – jednej z kluczowych postaci w grze. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

Opowiadania

Opowiadanie Devilusa!

Dodał: Ekhtelion, czwartek, 6 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Ciemno... Zimno... Wilgotno... W końcu mnie wsadzili do lochów. To dobrze, że nie chcieli mnie spalić ani powiesić od razu, w ten sposób misja będzie dużo łatwiejsza. Jeżeli myślą, że to mnie zatrzyma to się mylą. Hahaha! Mnie?! To za mało. Mogli by się bardziej postarać! Nie jestem pierwszym lepszym bandytą którego spotykają na co dzień. Jeszcze się o tym przekonają...

Postać w cieniu szybkim ruchem ręki złapała kość udową i kości stopy leżącego koło niej szkieletu i... [czytaj dalej]

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Poradnik Oblivion!

Dodał: Nazin, środa, 5 kwietnia 2006 · Komentarzy: 1

Dziś na łamach naszego serwisu ukazał się pierwszy fragment poradnika do The Elder Scrolls IV: Oblivion. Zawarte są w nim podstawy, które każdy powinien znać, jak i również kilka przydatnych porad. Jak się nie zgubić w świecie Tamriel? Po co są poszczególne współczynniki? Co ci grozi za popełnienie przestępstwa? Jak rozmawiać z ludźmi? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź właśnie w naszym poradniku. A już nie długo ciąg dalszy o rasach i tworzeniu postaci.

Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Z wielką przyjemnością informujemy, że jako pierwszy wydawca gier komputerowych w kraju zajmiemy się przetłumaczeniem na język polski gry online! Zaszczyt jest tym większy, że uda się tego dokonać z niezwykle popularną w Polsce i na świecie grą Guild Wars!

Game Exe

Gwardia Królewska

Dodał: Ekhtelion, wtorek, 4 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, że twoim powołaniem jest służyć Królestwu? Pomagać jego obywatelom, pilnować porządku, brać udział w ważkich misjach? Jeśli od urodzenia masz takie przeczucie, wstąp do Gwardii Królewskiej! Tutaj zaznasz przygody, poznasz wspaniałych kompanów, będziesz mógł służyć królowi.

Inne

Oblivion & Gothic

Dodał: Nazin, wtorek, 4 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawiła się Mapa Obliviona. Wersję mniejszą (2001 x 1643) można obejrzeć tutaj, a wersję większą, dokładniejszą (4002 x 3285) można pobrać stąd. Również dziś pojawił się krótki filmik pokazujący Pełzacza w ruchu, do pobrania stąd.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Recenzja Bard's Tale

Dodał: Nazin, wtorek, 4 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Czym jest Bard’s Tale? To proste pytanie ma, wbrew pozorom, bardzo trudną odpowiedź. Najchętniej bym napisał, że jest to actionRPG. Ale wiem już z doświadczenia, że może to niektórych wprowadzić w błąd. Bo fani „action” (Diablowcy, DunegonSiegowcy i Sacredowcy) zakrzykną chórem, że to jest jakaś kpina a nie gra z Ich gatunku. Fani „rpg” (NWNowcy i BGowcy) również zgrzytną zębami i powiedzą, że tu jakiś kit im wciskam... [Czytaj dalej]

Game Exe

Obrazki

Dodał: Nazin, niedziela, 2 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Dziś w naszej galerii pojawiło się kilka nowych obrazków, a konkretnie: 31 screenów z Wiedźmina, oraz 8 artworków z drugiej części Neverwinter Nights. Zapraszam do oglądnięcia.

Wiedźmin Neverwinter Nights 2
Opowiadania

Opowiadania!

Dodał: Nazin, sobota, 1 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0
W dzień najdłuższy, dzień przesilenia letniego,
W dzień święty, dzień wyboru władcy nowego,
Niemowlę zostanie poczęte, rodzaju elfiego.
Ocalcie je z łapczywych rąk tyrana obcego,
Bowiem w przyszłości dokona cudu wielkiego

- Witaj Elenesco, już wstałaś? Młoda elfka, z brzuchem wyraźnie wskazującym na zaawansowaną ciążę przewróciła się na drugi bok i naciągnęła na siebie koc tak, że widać było tylko jej piękne... [czytaj dalej]

Chcesz skomentować to opowiadanie? Ocenić je? Zadać pytanie autorowi? A może uważasz, ze napiszesz lepsze? A może chcesz zamieścić jakieś swoje opowiadanie? Jeśli tak to dołącz do nas i pomóż rozwijać nowe działy!. Nasz serwis jest otwarty na wszelkie przejawy Waszej twórczości – rysunki, grafiki, wiersze, opowiadania... Zapraszamy!

Wczytywanie...