viron-wyrocznia
Neverwinter Nights

NeverFallout Nights - powierzchowny opis modu

Dodał: Tokar, piątek, 7 października 2005 · Komentarzy: 0

Marvin postanowił przybliżyć Wam trochę akcję i fabułę modu do NWN o nazwie NeverFallout Nights. Zapowiada się bardzo ciekawie...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion - nowe screenshoty i artykuł

Dodał: Tokar, piątek, 7 października 2005 · Komentarzy: 0

Ponownie dostarczamy Wam wieści o nowych materiałach i artykułach dotyczących 'TES4:Oblivion'. Na stronach serwisu Gamersreport obejrzeć możecie kilka ciekawych screenów pochodzących z wersji Xboxowej, którym warto się bliżej przyjrzeć. Te same screenshooty możecie obejrzeć również na stronach serwisu Gamershell w części poświęconej oblivionowej galerii.

Ostatnią informacją jest artykuł zaprezentowany przez 1UP.com, do którego również odsyłamy zainteresowanych najnowszą produkcją Bethesda Softworks.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

W oczekiwaniu na 'TES4: Oblivion'

Dodał: Tokar, czwartek, 6 października 2005 · Komentarzy: 0

W czasie, gdy wciąż oczekujemy z niecierpliwością premiery 'The Elder Scrolls 4: Oblivion' w sieci pojawiają się kolejne publikacje na jej temat. Tym razem mamy okazję przeczytać poświęcone jej dwa artykuły. Na serwisach Gamespot oraz IGN.com. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z tymi tekstami dostępnymi pod podanymi wyżej linkami.

Wczoraj została oficjalnie potwierdzona informacja, od pewnego czasu będąca przedmiotem spekulacji, że uczestnicy BlizzCon (28 - 29 października), masywnego i objętego potężną kampanią promocyjną konwentu fanów gier Blizzarda, będą mogli nie tylko na własne oczy obejrzeć, ale nawet zagrać w próbkę nadchodzącego rozszerzenia do World of Warcraft.

Tych, którzy nie mają szczęścia uczestniczyć w BlizzConie autorzy oświadczenia pocieszają, że na imprezie swoje przedstawicielstwa będą miały ekipy redakcyjne z wielu różnych pism o grach z całego świata, które szybko przygotują szczegółowe wrażenia z Konwentu.

W związku z zamknięciem serwisu cdprojekt.info i zbliżającej się premiery gram.pl, CD-Projekt chwilowo zawiesza przyjmowanie zamówień na karty prepaid do WoW. Jednak nie załamujcie się! Przyjmowanie zamówień rusza ponownie już od 8 października!

Dungeon Siege II

Opis nowej mocy z Dungeon Siege II

Dodał: Tokar, środa, 5 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeon Siege II, możemy zapoznać się z opisem działania nowej mocy. Waves of Power ("Fale Mocy") - jest to umiejętność, umożliwiająca znawcy elfickiej sztuki walki dwoma brońmi naraz, utworzenie fal mocy, które, runąc przed siebie, rozrywają przeciwników stojących na ich drodze. Celem Fal Mocy może być fragment terenu lub przeciwnik. Możemy ich użyć tylko w przypadku kiedy nosimy broń w obu rękach.

Neverwinter Nights

Neverwinter Nights: Projekt WIKI

Dodał: Tokar, wtorek, 4 października 2005 · Komentarzy: 0

Powstał ciekawy serwis oparty na idei WIKI, tj. "wolnej encyklopedii", której zawartość mogą edytować wszyscy internauci. Celem takich serwisów jest dzielenie się wiedzą i szerzenie jej między ludźmi. Znanym dobrze polskiej społeczności internetowej serwisem działającym na takiej zasadzie jest Wikipedia. Otóż, Neverwinter Nights również doczekało się swojego własnego projektu WIKI, znajdującego się pod tym adresem, a będącego skarbnicą wiedzy na temat tej gry komputerowej.

Fallout 3

Kolejne opisy lokacji z Van Buren

Dodał: Tokar, wtorek, 4 października 2005 · Komentarzy: 0

Na znanym fanowskim serwisie falloutowym, No Mutants Allowed, opublikowane zostały opisy czterech kolejnych lokacji z Van Buren. Są one oczywiście po angielsku, ale poniżej zamieszczamy przetłumaczone wstępy przez Sajdon'a...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Trailer Obliviona!

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 3 października 2005 · Komentarzy: 0

Od dnia pierwszego października serwis filefront.com udostępnia 20minutowy trailer z nadchodzącego Morrowinda. Plik zajmuje 120mb i jest możliwy do pobrania z tej STRONY.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 patch 1.2

Dodał: Ekhtelion, poniedziałek, 3 października 2005 · Komentarzy: 0

Ukazał się patch do angielskiej wersji Dungeon Siege'a 2. Nowa łatka poza zmianą numeru wersji na 1.2, naprawia parę pomniejszych błędów w samej rozgrywce, trybie multiplayer oraz systemie autosave'ów. Więcej o patchu na tej stronie. A samą łatkę można pobrać z serwisu gamershell.com POBIERZ.

Wczytywanie...