Na stronie gram.pl ukazała się tapeta z gry Fable: Zapomniane Opowieści, dzieła Petera Molyneux, która już wkrótce zagości na sklepowych półkach. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 26 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia - CD Projekt Red, twórcy Wiedźmina, zaprezentowali nam krótki filmik. Materiał przedstawia sam zespół i ich studio. Film znajduję się tutaj.

JoWooD - producent Spellforce 2, wczoraj zaprezentował publicznie... wizerunek pudełka od gry. Jak w pierwszej części, w głównym planie widnieje kobieta (mroczna elfka), a w tle widzimy niczego sobie pejzażyk. Oto ono:

World of Warcraft

World of Warcraft - nowe serwery

Dodał: Tokar, czwartek, 26 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Blizzard starając się zaspokoić popyt na World of Warcraft w Europie, uruchomił dwa nowe serwery, z których można korzystać już od dziś. Przeznaczone będą one do użytku dla zupełnie nowych graczy, zaczynających dopiero przygodę z WoW, więc nie przewidziano żadnych migracji z bardziej "zapchanych światów". Dwoma angielskimi serwerami będą:

  • Scarshield Legion (RP PvP)
  • Xavius (PvP)

Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Największa lokalizacja od czasów Baldur's Gate! - tak w skrócie można określić prace nad stworzeniem polskiej edycji gry Heroes of Might and Magic V. Od ukazania się pamiętnych Wrót Baldura w żadnej grze komputerowej nie udało się zebrać prawdziwej plejady gwiazd. Sytuacja ta zmieni się wraz z nadejściem najbardziej oczekiwanej gry roku.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, już dziś wieczorem odbędą się otwarte beta testy Heroes of Might and Magic V ! Niestety zła wiadomość jest taka, że początkowo (do czwartku) przywilej pogrania w dzieło programistów Nival Interactive, otrzymają tylko użytkownicy płatnej części serwisu Fileplanet :(

City of Heroes

City Of Heroes - karcianka

Dodał: Medivh, niedziela, 22 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Alderac Entertainment Group zapowiedziało wypuszczenie na rynek nowej kolekcjonerskiej karcianki bazowanej na popularnym MMORPG - City Of Heroes. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

Final Fantasy

Napój energetyczny Final Fantasy

Dodał: Medivh, niedziela, 22 stycznia 2006 · Komentarzy: 5

Japońska firma napojów Suntory ogłosiła w grudniu, iż pracuje nad energetycznym napojem, który nazwą... Final Fantasy XII potion (potion=mikstura, napój). Ostatnio pojawiły się nowe informacje na temat tego produktu. Będzie go można dostać w sklepach od 7 marca w butelkach 120ml. 1 taka butelka będzie kosztować około 1.66 dolarów.

Inne

Blizzard Fan Art

Dodał: Medivh, sobota, 21 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Sekcja Fan Art na oficjalnej stronie Blizzarda została wzbogacona o trzy nowe prace, które możecie obejrzeć tutaj.

Gas Powered Games wrzuciło na swoją stronę kolejną aktualizację. Tym razem jest to czar Wind Embrance. Możecie obejrzeć go wraz z opisem tutaj.

Wczytywanie...