Zapowiedź Guild Wars 2 na GameExe!

1 minuta czytania

Wygląda na to, że członkowie naszej redakcji nie bardzo wiedzą, czym też jest nadchodzący MMORPG Guild Wars 2.

Dlatego też to mnie przypadło w udziale zaproszenie do lektury swojego własnego tekstu. Dowiecie się z niego, czy warto czekać na tego (kolejnego) zapowiadanego pogromcę World of Warcraft. Twórcy obiecują, że tym razem król ustąpi im pola dzięki nowoczesnemu podejściu nie tylko do konstrukcji zadań, ale także sposobu walki. W końcu pierwsza część gry osiągnęła znaczny sukces mimo braku abonamentu, więc apetyt fanów wciąż tylko rośnie.

guild wars 2

Redakcji portalu GameExe także polecam lekturę zapowiedzi Guild Wars 2. Kto wie, może im się spodoba i w przyszłości nie będę musiał zachowywać się niczym sprzedawca, który zawsze swój towar zachwala?

Pierwsza część "Guild Wars" umiejętnie podjęła walkę z niekwestionowanym liderem MMORPG-ów, "World of Warcraft" i chociaż dziełu ArenaNet nie udało się zdetronizować króla, to brak abonamentu, ciekawy i rozbudowany świat oraz wydawane co pewien czas dodatki, pozwoliły na przyciągnięcie znacznej rzeszy graczy. Wydaje się, że "Guild Wars 2" uda osiągnąć się to, czego nie dokonała "jedynka" – stać się królem gatunku i wzorem do naśladowania.

Czytaj dalej...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...