dziki_lad

Halloween nadchodzi w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Już 23 października w "Guild Wars 2" rozpocznie się specjalny Halloweenowy event "The Shadow of the Mad King". Przez równe dwa tygodnie będziemy mogli brać udział we wszystkich dedykowanych tej okazji wydarzeniach, jak nawiedzony jumping puzzle, nowy dungeon i Mad King's Labirynth. Jak co roku, także Lion's Arch zostanie na ten czas specjalnie udekorowane.

halloween

Naturalnie będzie jednak wyglądać trochę inaczej po wielkiej odbudowie. Więcej szczegółów znajdziecie na specjalnej stronie.

Przypominamy też, że od niedawna możecie dołączyć do gry za darmo, a jeżeli poszukujecie osób do wspólnej zabawy lub kogoś, kto pomoże wam się odnaleźć – zapraszamy do naszej portalowej gildii Królewskie Lwy [GE]!

Źródło: www.guildwars2.com

Komentarze

0
·
Znowu nie uda mi się zrobić jumping puzzla, bo będę siedział non-stop w Labiryncie. Eh, ciężkie to życie
0
·
Możemy posiedzieć w Labiryncie razem, bo pewnie będę miała tak samo.
0
·
Ten dodatek nowy jakoś specjalnie jest przydatny dla rozpoczynających przygodę z GW2?
0
·
Tak samo jak wszystkie rozszerzenia do innych gier. Jeżeli grasz w darmową wersję wydaje mi się, że rozszerzenia z dodatku mogą poprawić sam komfort grania. Bo rozumiem, że chodzi Ci o Hearts of Thorns, prawda?
0
·
Przyznam się, że nie grałem jeszcze na poważnie w f2p, więc nie wiem jak to jest Tak chodziło mi o HoT (to są inne?). Pytałem, bo cena mnie trochę zaskoczyła, tym bardziej, że stwierdziłem, że do WoWa nie wracam bo nie chcę płacić tyle za dodatek
0
·
To pograj spokojnie bez dodatku i zobacz czy Ci się formuła podoba. Dodatek nie ucieknie. Zawsze możesz dołączyć do naszej gildii, pomożemy i podpowiemy, żebyś nie musiał błądzić po grze.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...