dziki_lad

Witaj w nowym Lion's Arch!

1 minuta czytania

Do "Guild Wars 2" powraca odbudowane Lion's Arch, aby znowu stać się centrum kultury i handlu. Mieszkańcy mogą teraz odetchnąć, ponieważ w nocy będą strzec ich misterne fortyfikacje, dzięki czemu już żadna Scarlet nie powinna być zagrożeniem dla miasta. Nowe Lion's Arch to nowe porty, zarówno morskie, jak i lotnicze, nowi kupcy i nowe wspaniałe widoki. Dzisiejszy update zawierał także nowy system buildów: traity odeszły w niepamięć, od dzisiaj będziemy się opierać na treningu i specjalizacjach. Więcej o nich znajdziecie w nocie aktualizacyjnej.

Witajcie w domu, obywatele Lion's Arch!

Komentarze

0
·
Zacząłem grać w GW2, nieco ponad rok temu, tuż po tym jak Lions Arch zostało praktycznie zrównane z ziemią, teraz wygląda to wspaniale, w kolejnych aktualizacjach pokazywano powolny proces odbudowy miasta, ale widać ostatni krok to raczej olbrzymi przeskok
0
·
To prawda. Też mnie trochę śmieszyło to, że z dnia na dzień - BUM! - miasto.
0
·
Przeszedłem się na szybko po Lion's Arch, wygląda zacnie, chociaż zupełnie nie przypomina dawnej stolicy, a i układ NPCów się zmienił - szkoda.
0
·
Tak, ja też się średnio odnajduję tam jeszcze. I jak zwykle nie mogli postawić zwykłego kupca blisko Mystic Forge'a, tylko jest gdzieś daleko. A przynajmniej ja nie mogę znaleźć żadnego bliżej.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...