Fallout 3

Kolejny patch dla Fallout'a 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Bethesda Softworks wypuściła kolejną łatkę dla Fallouta 3, oznaczoną tym razem numerem 1.5, którą można pobrać za pomocą usługi Games for Windows LIVE. Przygotowana została zarówno dla wersji na PC, jak i Xboxa. W drugim przypadku zostanie automatycznie pobrana z Xbox Live przy pierwszym uruchomieniu gry, jeśli tylko konsola będzie podłączona do sieci.

Wprowadzenie osiągnięć, które będzie można odblokować podczas grania w dodatek "Broken Steel", to główny cel najnowszego patcha. Zaktualizuje on również system V.A.T.S., który dokonywał błędnych obliczeń podczas korzystania z perków. Co więcej, wprowadzono również dwa bug fixy oraz ulepszono pojawianie się sojuszników przy zmianie lokacji.

Fallout 3

Fallout 3: Broken Steel – gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis G4tv.com zaprezentował nam pierwszy i jeszcze cieplutki gameplay, z najnowszego dodatku do Fallout 3 – Broken Steel. Sceny ukazujące różnorakie nowinki zawarte w rozszerzeniu (prezentacja nowej boni, przeciwników czy poznanie zalążka fabuły) zostały okraszone stosownym komentarzem dwóch pracowników Bethesda Softworks, maczających palce w tworzeniu owej produkcji – Todda Howarda i Emila Pagliarulo. Największym mankamentem filmiku jest niestety to, że nie odkrywa przed nami żadnej spektakularnej nowości i każda informacja została już wcześniej gdzieś odkryta. Tym niemniej uważam, że warto się z tym obrazem zapoznać i delikatnie odświeżyć swoją wiedzę na ten temat ;)

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera dodatku już 5 maja. Więcej informacji na temat Broken Steel znajdziecie pod tym adresem.

Fallout 3

The Pitt – wreszcie bez błędów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bethesda Softworks wreszcie poprawiła drugi dodatek do Fallouta 3. "The Pitt" pojawił się w sprzedaży ponad tydzień temu, jednak zdjęto go ze sklepowych półek z powodu ogromnej ilości błędów. Mimo to następnego dnia znowu udostępniono dalej nie poprawioną edycję. Bethesda wreszcie wypuściła poprawiony dodatek, ważący ok. 500 MB. Można go nabyć za 800 punktów Microsoftu.

Fallout 3

Kolejne dodatki do Fallout 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Emil Pagliarulo, człowiek odpowiedzialny za produkcję najnowszego Fallouta oraz dwóch wydanych do niego dodatków zapowiedział podczas zakończonych niedawno targów Game Developers Conference, że wkrótce pojawią się kolejne dodatki DLC.

Mogę powiedzieć, że pracujemy nad mnóstwem nowych DLC do Fallouta 3. Mamy wiele pomysłów, Bóg tylko wie dokąd nas zaprowadzą.” – powiedział Emil Pagliarulo. Przypominamy, że kolejny dodatek o tytule Broken Steel zapowiedziany został na przyszły miesiąc, a jego fabuła ma być kontynuacją tej znanej z Fallouta 3.

Fallout 3

Opóźnione rozszerzenia Fallout'a 3!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszyscy szczęśliwi posiadacze Fallout'a 3 muszą miesiąc dłużej poczekać na zapowiadane rozszerzenia do gry. Z deklaracji Pete'a Hines'a wynika, iż The Pitt ujrzy światło dzienne w marcu, a Broken Steel dopiero w kwietniu.

"Kolejne DLC do Fallouta 3, The Pitt, ukaże się w marcu. Broken Steel pojawi się z kolei w następnym miesiącu, kwietniu." – powiedział Hines w wywiadzie dla serwisu GameSpot.

Zarówno jedno, jak i drugie rozszerzenie dotyczy jedynie komputerów osobistych i Xboksa 360, których właściciele mogą od ponad tygodnia cieszyć się pierwszym dodatkiem, Operation: Anchorage.

Fallout 3

Pierwsze rozszerzenie gotowe!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Firma Bethsda wypuściła pierwsze, z trzech zapowiadanych, rozszerzenie do Fallout'a 3. Operation Anchorage, bo taki nosi tytuł, dostępny jest na platformach Xbox Live i Games for Windows Live, a jego cena wynosi 800 MS.

Dzięki niemu możliwe jest, istniejącym bądź nowym bohaterem, zwiedzanie mroźnej Alaski. Co więcej, dostępne są też nowe bronie i pancerze oraz luksusowe perki.

Fallout 3

Fallout 3 Mod Pack v2.0 jest już dostępny!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki serwisowi Fileplanet każdy może ściągnąć nową wersję paczki modów do Fallout'a 3.

Fallout 3 Mod Pack został stworzony dla graczy, którzy mają dość szperania w Internecie, w celu znalezienia porządnych modyfikacji. Dzięki niemu bowiem za jednym razem można pobrać ponad sto atrakcyjnych dodatków, takich jak: nowa muzyka, broń, ubrania, postacie, potwory, tekstury czy zadania.

Jest to oczywiście niewielka część pełnej listy, którą możecie znaleźć na stronie pobierania.

Fallout 3

Bethesda poinformowała o wypuszczeniu nowej poprawki do Fallout 3. Dotyczy ona wszystkich platform na których jest gra. W wersji na PC pojawiło się wsparcie dla Games For Windows Live Marketplace. Umożliwi to posiadaczom komputerów zakup zapowiadanej na 27 stycznia nowej zawartości DLC do ostatniej odsłony serii. Prócz tego poprawiono kilka bugów i zwiększono stabilność samej gry. Póki co łatka do pobrania jedynie z zachodnich serwerów. Cenega Poland jeszcze nie przygotowała poprawki do rodzimego wydania.

Dodatek jest jednym z trzech zapowiedzianych przez Bethesdę. Zatytułowano go Operation: Anchorage i przeniesie nas na Alaskę, gdzie zmierzymy się z chińskimi komunistami walczącymi o ropę naftową. Ten epizod ma kosztować 800 punktów Microsoftu, czyli mniej więcej 10 dolarów. Kolejne dodatki mają się pojawiać w następnych tygodniach. Mają się pojawić także w Polsce, choć forma ich rozpowszechniania pozostaje na razie tajemnicą.

Wczytywanie...