Ostatnie dokumenty z projektu Van Buren

1 minuta czytania

Serwis No Mutants Allowed opublikował ostatnie już dokumenty projektowe obszarów, pochodzące z projektu Van Buren (niedoszły Fallout 3). Oto one:

Czarne Stopy i Zbite Psy: Plemię Czarnych Stóp jest prymitywną społecznością, która łowi niewolników spośród innych plemion i płaci nimi haracz Legionowi Cezara. Wewnątrz plemienia istnieje mniejsza grupka, Zbite Psy, która czzi psy i szkoli je do pomocy przy polowaniu i jako strażników.

Jerycho: Odległa społeczność Jerycha jest położona blisko brzegów Wielkiego Słonego Jeziora. Kiedyś była to Stacja Wody Jerycho i część większego miasta Nowy Kanaan, ale zostało ono zniszczone siedem lat temu przez buntujących się uchodźców z objętego wojną zachodu.

Nowy Kanaan: To jedno ze stabilniejszych i bardziej tolerancyjnych osiedli na pustkowiu. Położone wśród ruin Ogden w stanie Utah, przy Wielkim Słonym Jeziorze, jest to społeczność Mormonów nie powiązana z żadnym rządem czy grupą trzymającą władzę.

Burham Springs: Jest straszliwym wrakiem przedwojennej społeczności górniczej, który płonie od dekad. Tylko garstka ludzi trzyma się tego przerażającego miejsca.

Pełne opisy obszarów zamieszczono w tym miejscu: Czarne Stopy i Zbite Psy, Jerycho, Nowy Kanaan, Burham Springs.

Jakby tego było mało, NMA zdobył kilka dokumentów o CNPCach w grze. Można o nich poczytać po ściągnięciu pliku, który znajduję się tutaj.

Na deser serwis ujawnił także pełną i odkrytą mapę świata gry. Popatrzeć na nią można tutaj.

Miłej lektury ;)

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...