Wielkie miecze

2 minuty czytania

Siewca Sierot

siewca sierot

Obrażenia: 285
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: Zwiększenie mocy płomieni
Waga: Ciężka

Pochodzenie tego pałasza okrywa nie tylko tajemnica, ale, z pewnością, i krew. Chociaż uważa się, że władał nim jeden z najmroczniejszych bohaterów Gildii, nie istnieje żaden zapis, który mógłby to potwierdzić. Niektórzy mówią, że ów miecz należał do demona i dlatego żarzy się piekielnym blaskiem.

Wielki miecz mistrzów

wielki miecz mistrzów

Obrażenia: 214
Miejsca na Ulepszenia: 3
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Najrzadsza z broni, opiewana w opowieściach, historiach i legendach częściej niż jakakolwiek inna. Te złoto-czarne miecze są ciepłe w dotyku, jak gdyby leżały całe dnie w promieniach słońca. Kiedy przecinają powietrze, wydaje się, że śpiewają. Tak jak inna broń Starego Królestwa, są niezniszczalne i śmiercionośne.

Wielki miecz obsydianowy

wielki miecz obsydianowy

Obrażenia: 143
Miejsca na Ulepszenia: 2
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Przekucie tej broni sprawiło, że została prawie całkowicie zniszczona – obecnie pokrywają ją różne wgłębienia i znaki. Ostrze wydaje się wydzielać chłód. Oręż wpływa na samego właściciela i sprowadza nagłą śmierć oraz zniszczenie na wszystkich, którzy staną mu na drodze.

Wielki Miecz Solus

wielki miecz solus

Obrażenia: 314
Miejsca na Ulepszenia: 3
Ulepszenia: Zwiększenie mocy płomieni, Zwiększeniu punktów zdrowia, Zwiększenie ostrości
Waga: Ciężka

Legendarny Solus należący do mistycznych Smoczych Torreadorów. Ta broń wzbudza zachwyt zarówno w szermierzach, jak i w wojownikach.

Wielki stalowy miecz

wielki stalowy miecz

Obrażenia: 72
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Ta ozdobna broń jest oznaczona symbolami i znakami wskazującymi na to, że swego czasu musiała należeć do obecnie zapomnianego bohatera. Wielki stalowy miecz jest dobrze naoliwiony, a jego klinga nosi ślady wielokrotnego ostrzenia, co z kolei sugeruje, że często był używany oraz że się o niego troszczono.

Wielki żelazny miecz

wielki żelazny miecz

Obrażenia: 48
Miejsca na Ulepszenia: 0
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Być może bardziej niż inne rodzaje broni ten typ oręża kojarzy się z klasycznym bohaterem-wojownikiem. Taki miecz nie tylko jest ostry i dobrze wyważony, ale również pozwala walczącemu polegać na swej sporej masie, pozwalającej na przebicie przeciwnika na wylot. Tego typu ostrza można znaleźć w całym Albionie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...