Wielkie topory

2 minuty czytania

Wielki topór mistrzów

wielki topór mistrzów

Obrażenia: 180
Miejsca na Ulepszenia: 3
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Ta olbrzymia broń wydaje się być nieporęczna i sprawia wrażenie takiej, której praktycznie nie można swobodnie używać, jednak mieści się idealnie w dłoni posiadacza zupełnie tak, jakby była specjalnie dla niego stworzona. Jak całe uzbrojenie wykute przez mistrzów, jest niezniszczalna i wszystko wskazuje na to, że pozostanie ostra na wieki.

Wielki Topór Murrenów

wielki topór murrenów

Obrażenia: 240
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: Zwiększenie mocy przebicia
Waga: Ciężka

Niewiele wiemy o boskim wojowniku, z którego rąk wyrwano ten wielki topór. Jego śmiercionośne ostrze niemal promieniuje nieziemską mocą.

Wielki topór obsydianowy

wielki topór obsydianowy

Obrażenia: 120
Miejsca na Ulepszenia: 2
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Te wielkie tasaki pokrywa warstwa nieprzyjemnej sadzy, która nigdy się nie ściera, oraz żyłki metalu przecinające drewniane trzonki rękojeści. Zabieg ten wzmocnił również ich ostrze, dzięki czemu stały się niemalże niezniszczalne i z łatwością przecinają zarówno ciało, jak i kości.

Wielki stalowy topór

wielki stalowy topór

Obrażenia: 60
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Ten ciężki topór został oczyszczony, co wzmocniło rękojeść i naznaczyło ostrze pradawnymi, zakrzywionymi wzorami i złotym liściem. W drewniany trzonek wprawiono żelazny pręt pozwalający posługującemu się nim na parowanie otrzymywanych ciosów. Stanowi cenny nabytek – często jest własnością wodzów bądź największych wojowników z Sękowej Polany.

Wielki żelazny topór

wielki żelazny topór

Obrażenia: 40
Miejsca na Ulepszenia: 0
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Cięższa i bardziej niebezpieczna wersja topora z Sękowej Polany. Jest to broń prosta, a jednak brutalnie skuteczna w czasie walki. Zanim wojownicy opuścili Sękową Polanę, była ulubionym orężem najemników i ochroniarzy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...