Wielkie młoty

2 minuty czytania

Wielki młot mistrzów

wielki młot mistrzów

Obrażenia: 203
Miejsca na Ulepszenia: 3
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

W przeciwieństwie do jego mniejszych wariantów, ten wielki młot został wykonany z litego metalu, a jednak, mimo imponującego rozmiaru, łatwo się go używa i w dodatku zadaje nim poważne obrażenia. Co dziwne, wszystkie tego typu młoty, jakie odkryto, noszą na obuchu ten sam specyficzny symbol, przypominający płonące zęby. Wskazuje to, że zostały wykonane na potrzeby jednego klanu.

Wielki Młot Murrenów

wielki młot murrenów

Obrażenia: 270
Miejsca na Ulepszenia: 2
Ulepszenia: Zwiększenie poziomu doświadczenia, Zwiększenie mocy przebicia
Waga: Ciężka

Groby Murrenów zostały ograbione, gdy upadło Stare Królestwo. Wielki Młot i Topór nigdy nie zostały odzyskane. Oba podobno wykuto siłą woli samych bogów.

Wielki młot obsydianowy

wielki młot obsydianowy

Obrażenia: 135
Miejsca na Ulepszenia: 2
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Każda cząsteczka metalu zawarta w tej broni została wypaczona i spalona. Drewniany trzonek jest częściowo zgniły i przez to miękki w dotyku. Jednak, pomimo tego, wciąż można zadać tym orężem poważne obrażenia. Jedno uderzenie wystarcza, by powalić najsilniejszego wojownika.

Wielki stalowy młot

wielki stalowy młot

Obrażenia: 68
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Wzmocniony młot, który nosi pewne ślady zdobienia, choć są to proste, wiejskie wzory. Wykonany z najlepszej jakości drewna i metalu, został stworzony przez wiejskiego rzemieślnika, a nie mieszkańca miasta, być może w ramach nagrody dla miejscowego bohatera czy przejeżdżającego podróżnego.

Wielki żelazny młot

wielki żelazny młot

Obrażenia: 45
Miejsca na Ulepszenia: 0
Ulepszenia: brak
Waga: Ciężka

Niezwykle ciężki młot wykonany ze wzmocnionej rudy. Mimo że stosunkowo wolno, to można nim uderzyć z wystarczającą siłą, by wygiąć zbroję i połamać kości. W przeszłości takie wielkie młoty były tradycyjną bronią drwali z Dębowej Doliny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...