Maczugi

2 minuty czytania

Maczuga Lalkarza

maczuga lalkarza

Obrażenia: 135
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: Zwiększenie punktów many
Waga: Lekka

Zręczne palce i oczy do szczegółów były znakiem rozpoznawczym Lalkarza. Jednak zaledwie raz wykorzystał swój talent... by wykonać broń. Rezultat jego pracy był tak monumentalny, jak delikatne lalki wychodzące spod jego rąk.

Maczuga mistrzów

maczuga mistrzów

Obrażenia: 102
Miejsca na Ulepszenia: 3
Ulepszenia: brak
Waga: Lekka

Ta maczuga jest pięknie wykonana i zdobiona, przez co wygląda niczym berło króla lub wysokiego kapłana. Ze wszystkich typów broni używanych w Starym Królestwie, maczugi są najbardziej nieskazitelne. Zwykle są uważane za symbol władzy, choć i w walce sprawują się bardzo przyzwoicie.

Maczuga obsydianowa

maczuga obsydianowa

Obrażenia: 68
Miejsca na Ulepszenia: 2
Ulepszenia: brak
Waga: Lekka

Maczuga ta jest poczerniała, jej powierzchnia lekko opalizuje w świetle, a rękojeść emanuje oleistym połyskiem. Jak wszystkie bronie wykonane z tego materiału, wydaje się być chłodna w dotyku.

Stalowa maczuga

stalowa maczuga

Obrażenia: 34
Miejsca na Ulepszenia: 1
Ulepszenia: brak
Waga: Lekka

Prawdopodobnie ta ręcznie rzeźbiona maczuga była niegdyś bronią oficera lub rycerza. Pięknie inkrustowane wzory zostały wytłoczone w metalu, z którego jest wykonana, a rękojeść sporządzona jest z najtwardszego z dębów.

Żelazna maczuga

żelazna maczuga

Obrażenia: 30
Miejsca na Ulepszenia: 0
Ulepszenia: brak
Waga: Lekka

Jeden z najbardziej popularnych rodzajów broni, podobny do pałki, często wybierany przez strażników miejskich i innych stróżów porządku. Niekoniecznie olśniewająca z wyglądu żelazna maczuga udowadnia, że została zaprojektowana tak, by sprawdzić się dobrze nawet podczas najtrudniejszych potyczek.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...