Patch do Resurrected z nową datą premiery

1 minuta czytania

diablo 2

Blizzard już kilkukrotnie przekładał premierę nowej łatki do "Diablo II: Resurrected", w której miały znaleźć się m.in wyczekiwane nowe runy oraz system rankingowy. Wygląda na to, że wydawca wreszcie uporał się z największymi problemami, ogłaszając nową datę premierę patcha na 14 kwietnia 2022 roku. Najważniejsze zmiany to zupełnie nowe słowa runiczne, schematy do kostki, poprawka balansu rozgrywki czy też drobne korekty w zakresie optymalizacji. Całą listę nowości znajdziecie pod tym adresem.

Trochę później, bo 28 kwietnia, rozpocznie się specjalne wydarzenie rozpoczynającego drabinkę rankingową. Tworzymy zupełnie nową postać i staramy się zdobyć jak najwięcej punktów doświadczenia, rywalizując na tym polu z pozostałymi graczami. Do naszej dyspozycji zostaną oddane cztery osobne rankingi: standardowy, hardkorowy, standardowy dla dodatku oraz hardkorowy dla dodatku.

diablo 2

Rzecz jasna każdy ranking będzie ograniczony czasowo, więc szansę na wysokie miejsca będą mieli jedynie najlepsi. Blizzard podkreśla, że na ten moment rankingi wciąż są implementowane do gry, zaś pozostały czas zostanie spożytkowany w celu eliminacji błędów. W sumie co innego mogli powiedzieć tym, którzy wciąż czekają?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...