Ładniejsze Diablo II raczej nieprędko

1 minuta czytania

Tegoroczny Blizzcon już za nami, lecz nie doczekaliśmy się informacji na temat odświeżonej wersji "Diablo II" wraz z oficjalnym dodatkliem. Wygląda na to, że kultowa odsłona walki z Diablo, Baalem i Mefistem będzie musiała jeszcze trochę poczekać.

diablo 2

Chociaż od kilku ładnych lat możemy bawić się w "trójkę", to właśnie poprzedniczka uchodzi za najlepszą odsłonę serii i do dziś można natknąć się na graczy, którzy chętnie mordują diabelskie zastępy. Strona graficzna, chociaż wcale nie najważniejsza, mocno się już zestarzała, więc nic dziwnego, że pojawiły się prośby o remaster "Diablo 2". Cóż, w najbliższym czasie nie ma co jej wypatrywać na horyzoncie.

Starszy producent Peter Stilwell w wywiadzie jasno powiedział, że remaster nie pojawił się jeszcze z dwóch zasadniczych powodów. Pierwszy, dość oczywisty, to próba zmierzenia się z legendą. Drugi jest już bardziej prozaiczny i dotyczy walki z botowaniem, które prześladuje "dwójkę" od dawien dawna. Mamy w końcu rankingi a Blizzard chce zadbać o równe szanse dla wszystkich.

Co ciekawe, te same argumenty padają pod adresem odświeżonego "Warcrafta 3", więc i na walkę z Plagą w lepszej rozdzielczości będziemy musieli poczekać znacznie dłużej. Na osłodę pozostaje wiadomość, że podstawowa kampania "Starcraft II" wkrótce stanie się darmowa, więc jakoś chyba przeczekamy, prawda?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...