Two Worlds 2

Europejska data premiery Two Worlds II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Two Worlds II tuż, tuż! Jednak w beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu – ta sama, która nęka inne produkcje z tego gatunku.

Chodzi mianowicie o premierę. Amerykański wydawca gry, SouthPeak Interactive, w rozmowie z serwisem Joystiq poinformował, że produkcja ma się ukazać 5 października. Nie podał niestety daty premiery w Europie. Na szczęście znaleźliśmy ją w brytyjskim sklepie Play.com. Na karcie produktu widnieje data 29 października. Ostatnia wersja, z którą niektórzy mieli styczność, wymagała jeszcze kilku poprawek, więc grą będziemy się cieszyć prawdopodobnie na początku listopada.

Two Worlds 2

Two Worlds II w październiku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak, to jest kolejny z tych newsów, w którym mógłbym się ograniczyć do podania nowej daty premiery długo oczekiwanej gry krakowskiego studia Reality PumpTwo Worlds II. Pozwolicie jednak, że ponownie trochę się rozpiszę, by ta nowinka wyglądała w miarę ładnie. Zatem do działa.

O zmianie daty premiery już informowaliśmy. Nieoficjalne źródła mówiły o październiku jako miesiącu, w którym tytuł krakowskiego developera pojawi się na półkach sklepowych. I tak też będzie. Serwis Joystiq zdobył informacje, które jasno i konkretnie mówią, że Two Worlds II pojawi się w Stanach Zjednoczonych 5 października. Europejska data nie została podana, ale gdyby ta miała się odbywać na standardowych warunkach, to gry możemy się spodziewać trzy dni później.

two worlds ii, reality pump

Komentarza w tym temacie nie pożałował też polski dystrybutor, firma CD Projekt. Ten powiedział, że polska data premiery Two Worlds II nie została jeszcze ustalona, ale powinna się odbyć równo z debiutem na europejskim rynku.

Two Worlds 2

„Two Worlds II” zalicza poślizg

Dodał: , · Komentarzy: 0
two worlds ii

Zła wiadomość dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premiery „Two Worlds II”. Jak donosi bowiem serwis Gry-OnLine, podając się na rzekomo sprowadzone i anonimowe źródło, tytuł niestety nie trafi na półki sklepowe w planowanym terminie, czyli 17 września. Powody takiej reakcji ze strony Reality Pump i CD-Projekt są obecnie nieznane, więc można tylko wróżyć z fusów, dlaczego tak się stało. Znając życie to pewnie jakieś ostateczne szlify i optymalizacje, gdyż kilka tygodni to zbyt mało czasu na większe rewolucje. Poślizgi, poślizgi… bez nich życie byłoby takie piękne.

Tak czy siak, kolejnym terminem jest ponoć październik, ale zważywszy na niezbyt pewne źródło tej informacji, nie może być to brane za pewnik. Techland pewnie już zaciera ręce z radości, że „Drakensang: The River of Time” ubył najpoważniejszy konkurent do korony września. No to do zobaczenia w Aventurii.

Two Worlds 2

Podczas gdy w sobotę zazwyczaj wszyscy odpoczywają, nasz redaktor Thorin w pocie czoła opracowywał zapowiedź gry Two Worlds 2, do której polskiej premiery zostało już tylko 20 dni. Jeśli jeszcze nie wiecie, czego możecie oczekiwać – zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

two worlds ii, zapowiedź

Pierwsza część „Dwóch Światów” pojawiła się na świecie dosyć niespodziewanie. Gra krakowskiego Reality Pump, autorów słynnego cyklu "Earth", zadebiutowała w 2007 roku i, ku zdziwieniu samych twórców, pomimo znikomych nakładów na reklamę oraz dosyć przeciętnych ocen recenzentów, odnotowała wysoką sprzedaż na poziomie 3 milionów sztuk (PC i Xbox). Dla porównania, nasz poczciwy Wiesiek znalazł „tylko” 1,3 mln nabywców. Tak dobre wyniki zachęciły twórców do wydania sequela, który pierwotnie miał być tylko dodatkiem, jednak w trakcie procesu produkcyjnego projekt rozrósł się tak bardzo, iż nabrał miana pełnoprawnej kontynuacji.

Czytaj dalej...

Two Worlds 2

O edycji kolekcjonerskiej Two Worlds II

Dodał: , · Komentarzy: 2

Wprawdzie tytuł newsa jasno świadczy o tym, co tu przeczytacie i bez zbędnego gadania mógłbym wstawić grafikę prezentującą rozszerzone wydanie gry z tekstem "Oto edycja kolekcjonerska Two Worlds II!". Wszyscy jednak mówią, że stać mnie na więcej, więc, drogi czytelniku, pozwolę sobie na trochę więcej przynudzania w tej wiadomości.

Krakowskiego studia Reality Pump nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – twórcy wielu tytułów, wśród których najpopularniejszym i najbardziej udanym okazał się Two Worlds. Już niedługo, bo 17 września, dojdzie do premiery sequela tej gry na trzy najpopularniejsze platformy – PC, Xboxa 360 i PlayStation 3, ale tylko ta pierwsza będzie mogła jeszcze zaoferować kolekcjonerskie wydanie tego tytułu nazwane Royal Edition. Jakie dodatki czekają posiadaczy limitowanego pudła?

Two Worlds 2

Na dwoje babka wróżyła

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wielu graczy ma nadal liczne wątpliwości co do Two Worlds 2, którego premiera już we wrześniu. Liczne błędy pierwszej części do dziś śnią się co po niektórym i nie dziwota, że podchodzą sceptycznie do kolejnej odsłony, chociaż nasz redakcyjny kolega Dany wystawił dość pozytywną ocenę Two Worlds.

Oczywiście wszystko trzeba przeżyć na własnej skórze i wielu, czy to z ciekawości, czy masochizmu, kupi Two Worlds 2, by zawieść się pozytywnie bądź też nie. A tym czasem popatrzcie na kilkanaście kolejnych screenów z gry. Może dzięki nim niektórzy zmienią zdanie o Reality Pump i cieplejszym okiem spojrzą na nadchodzącą premierę.

two worlds 2, rpg, screentwo worlds 2, rpg, screen
two worlds 2, rpg, screentwo worlds 2, rpg, screen
Two Worlds 2
beta test

Niecierpliwie wyczekujesz premiery „Two Worlds II”? Data 17 września jest zaznaczona na Twoim kalendarzu grubym, czerwonym markerem? Może chciałbyś wypróbować ten głośny tytuł na długo przed tysiącami graczy i zadać jakieś niewygodne czy frapujące pytanie twórcom? Reality Pump daje Ci taką szansę.

Co trzeba zrobić? Przede wszystkim musisz ruszyć swój leniwy zadek i odpalić procesy w mózgu odpowiedzialne za kreatywne myślenie. Wiem, przy takich temperaturach to praktycznie niemożliwe, lecz należy pamiętać, że ten wysiłek może przynieść w przyszłości dorodne frukta. Następnie trzeba wykoncypować jakieś atrakcyjne zgłoszenie, które zaintryguje facetów z Reality Pump. W tym Krakowie to zapewne chłopaki nie mają klimatyzacji, przez co są mocno niecierpliwi, więc trzeba być jeszcze konkretnym i odpowiednio pochwalić się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami.

Kolejnym krokiem jest wysłanie swojej kandydatury na maila test@realitypump.pl lub, jeżeli perspektywa rejestracji na Facebooku nie wywołuje u Was swędzącej i nieprzyjemnej wysypki, na ten adres. Potem? Pozostaje cierpliwie czekać, aż pracownicy studia łaskawie się z Tobą skontaktują i omówią szczegóły dotyczące testów. Oferta skierowana jest do wszystkich – nieważne czy mieszkasz w Pcimiu Dolnym, czy w Suwałkach, bądź jesteś niepełnoletni (w tym przypadku wymagana jest jednak zgoda rodziców).

Testy odbędą się w terminie 12 lipca – 13 sierpnia. Uczestnicy, prócz wspomnianego pogrania w „Two Worlds II” i możliwości rozmowy przy „jasnym pełnym” z twórcami, mogą liczyć na poczęstunek, masę gadżetów, podziękowania w napisach końcowych, a nawet… pracę. Spróbować chyba nie zaszkodzi?

Two Worlds 2

Targi obfitują w screeny

Dodał: , · Komentarzy: 1

Targi E3 już się rozpoczęły, a co za tym idzie Internet nabrzmiały jest od kolejnych relacji, wywiadów, filmów no i oczywiście screenów z nadchodzących tytułów gier komputerowych. Owy szał nie ominął również Two Worlds 2, dzięki czemu możemy zaprezentować wam plik zrzutów ekranowych oraz concept artów prosto z E3. Swoją drogą jeden z potworów ukazanych poniżej, aż za bardzo przypomina legendarnego Obcego, nieprawdaż?

e3, two worlds, two worlds 2, rpg, screen e3, two worlds, two worlds 2, rpg, screen
Two Worlds 2

„Two Worlds II” – nowy zwiastun

Dodał: , · Komentarzy: 1
two worlds ii

Jeżeli mam być szczery to nie odliczam z niecierpliwością dni, dzielących nas do premiery „Two Worlds II”. W głębi mojej duszy wciąż żywe jest rozczarowanie, jakie przyniosła pierwsza część tej produkcji. Ostatni zwiastun kontynuacji totalnie mnie odrzucił, a prezentacja tytułu na Wiosennej Konferencji CD Projekt nie wlała w moje serce nadziei, a dodała kolejną nutkę sceptycyzmu. Gdzie mój patriotyzm i wiara w polskich programistów? Ulotniła się wraz z niespełnionymi obietnicami rozbudzającymi wyobraźnie, które łyknąłem jak wodę po przejściu Sahary. Niestety zamiast źródlanej wody otrzymałem kranówkę, jak to w życiu.

Dlatego też do informacji o najnowszym materiale filmowym związanym z „Two Worlds II”, podszedłem chłodno i bez emocji. Wciąż zadawałem sobie pytanie, czym może jeszcze zaskoczyć nas wszystkich studio Reality Pump? Myślałem, że raczej niczym wielkim, jednakże mogłem się przejechać na tym wniosku niczym Zabłocki na mydle. Okazuje się bowiem, że Krakowianie posiadają jeszcze kilka „asów” w rękawie i mogą zadziwić, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Two Worlds 2

Jeżeli nie zraża Was, cuchnąca na kilometry naftaliną, grafika i nie dręczą koszmary na wspomnienia o zatrzęsieniu irytujących błędów, jakie posiadała pierwsza część, to zapewne ucieszycie się na wieść o tym, że w końcu ustalono finalną datę premiery „Two Worlds II”. Jak podaje wydawca gry, firma SouthPeak Interactive, do Antalooru powrócimy krótko po wakacjach.

two worlds iitwo worlds ii
Wczytywanie...