swiat_dryftu2

Postacie

2 minuty czytania

Rogdor

two worlds 2, two worlds, postacie, characters

Rogdor jest bez wątpienia liderem pozostałych Orków w Antaloorze. Oczywiście to świetny wojownik, w innym wypadku nigdy nie awansowałby w ich szeregach do swojej wysokiej pozycji. Czy dzierży swój dwuręczny miecz, wymachuje wielkim toporem, czy atakuje jednoręczną bronią, Rogdor jest uosobieniem perfekcyjnej maszyny bitewnej – i jest naprawdę trudny do zatrzymania!

Jest jednak druga strona tego zabójczego Orka, taka, która może cię zaskoczyć… bowiem w kulturze całkowicie ukierunkowanej na walkę, siłę i dominację, Rogdor wierzy w uczciwość i sprawiedliwość. Zahartowany przez historyczne bitwy Gor Gammar, w których prawie stracił życie, Rogdor wkrótce stanie się ważnym towarzyszem bohatera – ponieważ Ork wie, że jest to jedna z dróg do Gandohara i powzięcia na nim krwawego odwetu…

Sordahon

two worlds 2, two worlds, postacie, characters

Sordahon jest ucieleśnieniem czystego zła, a mieszkańcy Antalooru boją się go, jak nikogo innego. Jego bezlitosna dominacja i przytłaczające pragnienie do niszczenia sprawiło, że zasłużył sobie na tytuł “Mrocznego Lorda”. Najczęściej uzbrojony w wielką buławę i olbrzymią tarczę, prowadzi armie Gandohara poprzez ziemie, szerząc terror gdziekolwiek się znajdzie.

Poza swoimi bezkonkurencyjnymi zdolnościami wojownika, Sordahon posiada również imponujący arsenał mrocznych zaklęć, które robią z niego nieprzewidywalnego i bardzo nieprzyjemnego wroga. Jest prawą ręką Gandohara i nawet najmniejsze zagrożenia eliminuje szybko i efektywnie, zanim stanie się niebezpieczne dla samozwańczego władcy Antalooru. Jego pochodzenie pozostaje nieznane i nikt nawet nie wie, czy jest żyjącą, oddychającą istotą.

Dar Pha

two worlds 2, two worlds, postacie, characters

Ta tajemnicza i niezwykle atrakcyjna zabójczyni pół-Ork naprawdę wie, jak zaskoczyć przeciwnika, rzucając się z cienia, by zadać śmiertelny cios. Dar Pha miała bardzo trudne dzieciństwo, które nadal wpływa na jej życie. Chociaż nie możemy teraz wyjawić zbyt wiele z jej przeszłości, po prostu powiedzmy, że wszystko, co stało się tej czarującej wojowniczce w przeszłości, nadawałoby się jako idealny materiał na jedną z najlepszych powieści przygodowych, jaką kiedykolwiek byś przeczytał!

Kiedy ostatecznie jej drużyna się rozeszła, Dar Pha zaczęła poszukiwania swej przeszłości, a to doprowadziło ją do Rogdora. Rozpoczęła więc podróż poprzez Antaloor z małą grupą Orków i znalazła zatrudnienie jako zabójca u Proroka Cassary. Dar Pha nie miała łatwego życia osobistego – straszne zdarzenie losu zmusiło ją do zasłonięcia swej twarzy… ale być może bohater to zmieni…

Źródło: twoworlds2.com

Komentarze

0
·
no two worlds 3 powinien byc produkowany w dwóch wersjach +18 i 16. Chyba wiecie o co mi chodzi.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...