


Ostatnio szperając po necie zauważyłem nową ciekawą produkcję zapowiadaną na rok 2006. Akcja strategiczno-taktycznego RPG – Hammer And Sickle – będzie rozgrywała się w czasach Zimnej Wojny. Gracz wciela się w niej w postać jednego z najlepszych Radzieckich szpiegów, który w 1949 roku zostaje wysłany z tajną misją do kontrolowanej przez Amerykanów i Brytyjczyków części Niemiec. W tym świecie stajemy w obliczu nowego zagrożenia – wybuchu trzeciej wojny światowej – tym razem pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Radzieckim.

Nie ma to jak porządny kilof!

Firma która zrobiła grę MMORPG Ragnarok online, wypućciła właśnie kolejny MMORPG. Więc tak, wszystko dzieje się w świecie fantasy... są bajkowe potwory i w ogóle wypas. Na początku można wybrać planetę na której będziemy rozwijali naszą postać. Kto wie. Może i ten tytuł będzie tak dobry jak Rangarok Online.


W sieci pojawiły się dwa nowe filmiki prezentujące dwa oblicza rozgrywki jakie będzie miał ten tytuł (strategiczny i RPG-owy). Szczególną uwagę zwraca grafika, która pod tym względem jest o wiele lepsza od poprzedniczki. Odnośniki znajdziecie na dole newsa (lojalnie uprzedzam, że są dość sporej wielkości).

Serwis GameSpy opublikował dziewięć nowych screenów z aRPG Gauntlet: Seven Sorrows.
Wszystkie screeny możecie obejrzeć tutaj.

Oficjalna strona D&D Online została zaktualizowana – dodano na niej nowy filmik związany z grą zatytułowany "Our City" (Nasze Miasto). Filmik można obejrzeć tutaj.

W serwisie Worthplaying pojawiło się grywalne, angielskie demo cyberpunkowego aRPG Neuro Hunter. Jest to gra z wszechstronną fabułą składającą się z 36 głównych i 6 pobocznych misji. Będziecie mieli w niej możliwość konstruowania nowych obiektów z zebranych rzeczy. To demo prezentuje początek gry gdzie zwiedzamy podziemną bazę górniczą.
Demo można pobrać stąd (340 MB).

Do wirtualnego sklepu gram.pl trafił właśnie jeden z najpopularniejszych MMORPG'ów na świecie. Mowa tu oczywiście o baśniowej grze Lineage II.
Gra dostępna jest w sklepie gram.pl w sugerowanej cenie 99,90 PLN, którą przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy obniżyć można do 69,90 PLN. Warto przypomnieć, że do gry na oficjalnym serwerze konieczne jest uiszczanie opłat za grę. W związku z tym CD-Projekt przygotował specjalne karty pre-paid, które także można nabyć w sklepie gram.pl. Karta przedłużająca ważność konta o 60 dni kosztuje 99,90 PLN , a zamówienia można składać w tym miejscu.

Serwis No Mutants Allowed opublikował ostatnie już dokumenty projektowe obszarów, pochodzące z projektu Van Buren (niedoszły Fallout 3). Oto one:
Czarne Stopy i Zbite Psy: Plemię Czarnych Stóp jest prymitywną społecznością, która łowi niewolników spośród innych plemion i płaci nimi haracz Legionowi Cezara. Wewnątrz plemienia istnieje mniejsza grupka, Zbite Psy, która czzi psy i szkoli je do pomocy przy polowaniu i jako strażników.
Jerycho: Odległa społeczność Jerycha jest położona blisko brzegów Wielkiego Słonego Jeziora. Kiedyś była to Stacja Wody Jerycho i część większego miasta Nowy Kanaan, ale zostało ono zniszczone siedem lat temu przez buntujących się uchodźców z objętego wojną zachodu.
Nowy Kanaan: To jedno ze stabilniejszych i bardziej tolerancyjnych osiedli na pustkowiu. Położone wśród ruin Ogden w stanie Utah, przy Wielkim Słonym Jeziorze, jest to społeczność Mormonów nie powiązana z żadnym rządem czy grupą trzymającą władzę.
Burham Springs: Jest straszliwym wrakiem przedwojennej społeczności górniczej, który płonie od dekad. Tylko garstka ludzi trzyma się tego przerażającego miejsca.
Pełne opisy obszarów zamieszczono w tym miejscu: Czarne Stopy i Zbite Psy, Jerycho, Nowy Kanaan, Burham Springs.
- 1600 stron
- « Pierwsza
- ←
- 1558
- 1559
- 1560
- 1561
- 1562
- →
- Ostatnia »