przebudzenie_cienie
The Bard's Tale: Opowieści Barda

Informacje O Bard's Tale PL

Dodał: , · Komentarzy: 0

W polskiej wersji gry The Bard's Tale, RPGa zaprojektowanego przez Braiana Fargo (twórcę serii Fallout i Baldurs Gate) usłyszymy dwóch doskonałych, polskich artystów – w roli narratora wystąpi Piotr Fronczewski, a w tytułowej roli Barda – Borys Szyc. Lokalizacja jest sporym wyzwaniem dla artystów, ze względu na jej specyfikę i niepowtarzalny humor, niezwykle zabawne akcenty oraz dużą ilość kwestii śpiewanych. Dzięki udziałowi panów Fronczewskiego i Szyca, polska wersja na pewno przypadnie do gustu graczom. The Bard's Tale będzie kosztowało 99 zł. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Wiedźmin

Wiedźmin na E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Każdy pewnie wie, że targi E3 w Los Angeles to największa impreza roku, na której przedstawiane są wszelkiego rodzaju nowinki sprzętowe i programowe z świata elektronicznej rozrywki. Impreza w tym roku odbyła się w dniach 17-19 maja, a co najważniejsze dla nas, była na niej gorąco przyjęta zapowiedź polskiej gry The Witcher. Otóż CD-Projekt, jak się przekonali zachodni dziennikarze, przez rok pracy nad Wiedźminem poczynił niemałe postępy. Uczestnicy wystawy mogli obejrzeć jak prezentuje się system walki, główna postać i grafika, która oczarowała nawet amerykańskich ekspertów, oraz wypytać o wszystko, przedstawiciela ekipy pracującej nad grą. Teraz zespół szykuje się do zbudowania fabuły (która ma ukraść z życia każdego gracza jakieś 70 godzin), a premiera zapowiadana jest na rok przyszły. Tymczasem na stronach zachodnich serwisów można znaleźć mnóstwo przychylnych recenzji, na temat tego, co do tej pory zostało pokazane. Np. w corocznym konkursie IGN na najlepiej zapowiadający się cRPG Wiedźmin zajął II miejsca, a wyprzedził go jedynie The Elder Scrolls IV: Oblivion. Oto niektóre z nich:

Guild Wars

Guild Wars – Premiera!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś do sprzedaży trafiła znakomita gra MMoRPG – Guild Wars. Gra posiada Polską instrukcję oraz kartę skrótów klawiszowych, została wydana na dwóch płytach w sugerowanej cenie 129,90 PLN.

Gothic 3

Gothic III

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na stronie Cdprojektu ukazała się następująca informacja:

Mamy przyjemność poinformować, że w naszym planie wydawniczym pojawiła się wyczekiwana kontynuacja słynnej serii gier RPG – Gothic 3!

Gra planowana na przełom I i II kwartału 2006 roku zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w cenie 99,90 PLN...

Co do informacji wszyscy, którzy uważnie śledzili wydawanie Polskiej wersji Nocy Kruka, mogą mieć poważne wątpliwości co do terminu wydania G3 podanego przez Cdprojekt, gdyż na oficjalnej stronie Gothica III, informacja o wydaniu podana jest na I kwartał 2006, czyżby udało im się to tak szybko przetłumaczyć...
Wczoraj również ukazał się nowy Trailer Gothica III, który można pobrać stąd.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

The Bard's Tale – Prace rozpoczęte

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cenega Poland oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie prac nad polską wersją językową jednego z najlepiej zapowiadających się komputerowych gier RPG ostatnich lat. Mowa tu oczywiście o The Bard's Tale, miłej ciekawostce rodem z Paryża, prosto od francuskiego giganta Ubisoft. Z doniesień prasowych wiemy, że ekipa pracująca nad lokalizacją dołoży wszelkich starań by wypadła ona jak najlepiej. Z pewnością będzie to dla nich spore wyzwanie gdyż przedstawienie odrębności i ekscentrycznego charakteru angielskiego humoru w sposób przejrzysty dla przeciętnego polskiego odbiorcy może nastręczyć sporo trudności. Aby jak najwierniej oddać akcenty, odpowiednio skompilować kwestie śpiewane nie obejdzie się bez kreatywności, której jak mam nadzieje odpowiednim osobom nie zabraknie. Według zapewnień do nagrania polskich motywów zatrudnieni zostaną najlepsi polscy aktorzy, posiadający unikatowe predyspozycje do konkretnych ról. Poczekamy zobaczymy, jeden plus już mamy, cena The Bard’s Tale PL będzie sporo tańsza od swojego angielskiego odpowiednika, powinna się ona utrzymać na poziomie 99,90 złotych.

Game Exe

Konkurs

Dodał: , · Komentarzy: 0

Konkurs! Weź udział w Naszym konkursie! Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie: "Podaj nazwę oficjalnego polskiego dystrybutora gry Guild Wars?" to nie zwlekaj i wyślij odpowiedź na ten adres. Do wygrania 3 gry Guild Wars!

Wczytywanie...