
Dział prac fanowskich opartych na grach firmy Blizzard, powiększył się o trzy kolejne prace. W tym tygodniu wybitnie orkowa aktualizacja, więc fani zielonoskórych mają wiele powodów do zadowolenia. Nowe dzieła znajdziecie pod tym adresem.
Dział prac fanowskich opartych na grach firmy Blizzard, powiększył się o trzy kolejne prace. W tym tygodniu wybitnie orkowa aktualizacja, więc fani zielonoskórych mają wiele powodów do zadowolenia. Nowe dzieła znajdziecie pod tym adresem.
Codemasters chyba nas zbyt rozpieszcza tymi konkursami. Wpierw konkurs dla Xbox'a, teraz zaś znów można coś wygrać.
Przejdę jednak do szczegółów. Masz okazję dołączyć do Królewskiego Stowarzyszenia Fotografów imienia Króla Iolcusa! Przygotuj śmieszną lub pełną pasji historyjkę obrazkową w formie komiksu. Zwycięzca otrzyma specjalny egzemplarz Rise of the Argonauts!
Szczegółów udzielą ci odpowiedni wysłannicy Iolcusa, których znajdziesz tutaj. Niech żyje Król!
Na oficjalnej stronie gry "Wiedźmin" pojawiły się trzy krótkie, acz treściwe wywiady z developerami, pracującymi w pocie czoła nad Edycją Rozszerzoną produkcji. Dowiemy się z nich co nieco o kulisach prac nad tym dodatkiem i nowościach jakie wprowadzi on do rozgrywki. Niby nie odkrywają one żadnych nowych i wstrząsających faktów, jednak jak zawsze zerknąć. Rzeczone wywiady znajdziecie pod tym adresem.
Gratulujemy zwycięzcy sierpniowego turnieju w świecie Guild Wars – Stealing Society, które w finale pokonało Bruderschaft Der Verdammnis. W walce jeden na jednego zwyciężył I Stone Pecor I. Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.
ArenaNet zaktualizowała nagrody ze skrzyni Zaishen. Zmieniono tonik – dotychczasowy Trapdoor Tonic będzie zastąpiony przez Macabre Tonic.
Dodano także inne aktualizacje.
Serwis IGN zamieścił na swoich łamach pierwszy, ekskluzywny gameplay Edycji Rozszerzonej Wiedźmina. Przedstawia on w akcji system różnicowania postaci i kilka nowych modeli postaci, które pojawią się we wspomnianym dodatku. Fani, którzy lubią sobie trochę poczytać też nie powinni się smucić, gdyż na tej samej stronie znajdziemy całkiem obszerny tekst – dziennik developerski skupiający się na graficzny usprawnieniach zawartych w tej edycji. Wszystko to znajdziecie pod tym adresem. Kolejne filmiki, wedle obietnic, już wkrótce.
Uważni obserwatorzy na screenach i filmikach z gry zauważyli, iż w grze pojawią się narkotyki. Co więcej ich działanie miało być raczej zbawienne, co rzecz jasna kłóciło się z ogólnie przyjętą opinią o szkodliwości używek. Do tej pory sądzono, iż zostaną usunięte wyłącznie w wersji gry dla Australii, gdzie tamtejsze środowisko dość mocno ingeruje w treści zawarte w grze. Oficjalnie usunięto je z całej wersji gry dla wszystkich państw, ale wciąż da się ich użyć – zmieniono jedynie ich nazwy na fikcyjne. Tym sposobem uzyskano obniżenie oznaczenia gry z "Mature" na "+15".
8 września, godzina 9.00. Wtedy właśnie rozpoczął się konkurs z okazji otwarcia sklepu metro.gram.pl? Dla przybyszy z innej galaktyki, bądź po prostu osób, które dotąd o nim nie słyszały przedstawię o co chodzi. Sklep metro.gram.pl powstał w jednym z lokali przy warszawskiej stacji metra "Centrum". Znajdą się w nim wszelkie atrakcje dla graczy: gry na wszystkie platformy, akcesoria i podzespoły do komputerów. To jednak nie wszystko – ogłoszono zasady konkursu!
Twórcy gry z firmy Ascaron podali wymagania sprzętowe dla swej najnowszej produkcji – oczekiwanego Sacred 2. Jednocześnie podkreślają, iż mogą jeszcze ulec zmianie z powodu ciągłych prac nad optymalizacją silnika gry.
Wymagania systemowe dla Sacred 2 na dzień dzisiejszy prezentują się następująco:
Jeszcze nie ukazała się gra, a twórcy już myślą o dodatku. 1C i Katuri organizują konkurs na przygody i zadania, które znajdą się w dodatku do King's Bounty.
Zgłaszane przygody muszą spełniać poniższe wymagania:
Najlepsze pomysły zostaną wykorzystane w grze, zaś ich twórcy wymienieni w zakładce autorów ("Credits").
Zgłaszać należy się na forum.
Jeszcze zanim Król Licz i jego Plaga zaatakowała Lordaeron wykuto ostrze, które w rękach Alexandrosa Mograine stało się legendarne. Z czasem tak broń, jak i jego właściciel stały się jednym... Ashbringerem. W oczekiwaniu na ostatni z zapowiedzianych do tej pory dodatków do World of Warcraft, Wildstorm i Blizzard Entertaiment stworzyły cztery mini-serie o historii Ashbinger'a.
Zainteresowanych zapraszam do czytania i oglądania pod tym adresem.