Coraz bliżej otwarcia Wrót Maguumy

1 minuta czytania

ArenaNet przygotowała kolejny trailer, który ma rozniecić nisze oczekiwania względem zbliżającego się wielkimi krokami drugiego sezonu Żyjącej Opowieści.

guild wars 2

Nie wszystkim przypadła do gustu historia Scarlett, jednak trzeba przyznać, że ekipa odpowiedzialna za GW2 starała się wnieść nieco ożywienia w grę, która domaga się oficjalnego rozszerzenia. Na dodatek z prawdziwego zdarzenia przyjdzie nam poczekać, może nawet nie pojawi się nigdy, jednak kolejny sezon Żyjącej Opowieści zwiastuje otwarcie dla graczy kolejnych obszarów gry.

Pierwszy sezon LS oferował co prawda nowe tereny, jednak dostęp do nich był jedynie czasowy i niewiele wprowadzanej zawartości zostało w grze na dłużej. Czy najnowszy trailer, czyli Wrota Maguumy, to lek na tę bolączkę?

Na podstawie opublikowanego materiału możemy jedynie stwierdzić, że przyjdzie nam przemierzać tereny na zachodzie ponownie w towarzystwie Rox, Brahama, Taimi, Kasmeer i Marjory. Czyżby na końcu czekał smok, którego przebudzenie zawdzięczamy Scarlett? Drugi sezon Żyjącej Opowieści wystartuje na początku lipca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...