dziki_lad

Guild Wars 2 – Nowa aktualizacja na 29 października

1 minuta czytania

15 października ArenaNet udostępniła graczom Guild Wars 2 hallowenową aktualizację – "Blood and Madness". Jednak to nie koniec atrakcji na ten miesiąc, bo już za sześć dni pojawi się kolejny duży patch, Tower of Nightmares, wprowadzający nową przygodę, rozgrywającą się w tytułowej wieży koszmarów.

guild wars 2, tower of nightmares

Aktualizacja zabierze nas do Kessex Hills, gdzie spotkamy znane już postacie, nekromantkę Marjory Delaquę oraz szlachciankę Kasmeer Meade. Obie panie prowadzą badania dotyczące tajemniczej mgły, jaka pojawiła się na terenie Viathan Lake. Okazuje się, że zjawisko zawdzięczać można złemu kraitowi, który w ten sposób pragnie ukryć budowę wieży koszmarów. Gracz będzie musiał zbadać budząca grozę konstrukcję i położyć kres planom przeciwników. Fabuła misji ma być powiązana z innymi wątkami "Guild Wars 2".

W aktualizacji nie zabraknie również nagród. Są to:

Plik wideo nie jest już dostępny.

  • Sprej antytoksyczny, usuwający wszystkie zatrucia, udręki, toksyny czy dezorientację. Zdolność działa zarówno na bohatera, jak i jego sojuszników, bez względu na profesję;
  • Odłamek obelisku Kraitów – przedmiot do umieszczenia w lokacji domowej, służący jako miejsce mocy, pozwalające dodać punkt umiejętności oraz naładować Quartz Crystals.

Premiera aktualizacji Tower of Nightmares wypada 29 października.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...