dziki_lad

Guild Wars 2 – Gra ArenyNet bez płatnych dodatków?

1 minuta czytania

Pierwsza część Guild Wars doczekała się kilku dużych płatnych dodatków, lecz wszystko wskazuje na to, że dwójkę to nie spotka. Tak przynajmniej stwierdził główny projektant gry, Mike Zadorojny.

guild wars 2

Wydawca "Guild Wars 2" już wcześniej zapowiedział, że płatny dodatek jest w planach, tylko nie wiadomo, kiedy się ukaże. Teraz jego słowom zaprzeczył Zadorojny, twierdząc, że MMO będzie otrzymywało jedynie nowe aktualizacje. W prawdzie w zespole trwają jeszcze rozmowy na ten temat, jednak projektant zdradził, że nie znajduje się on w centrum ich uwagi. Wolą zamiast tego tworzyć żywy świat, a dzięki kolejnym patchom, żadne rozszerzenie być może nigdy się nie ujrzy światła dziennego.

guild wars 2

Za co więc będą pracować twórcy, skoro wszelkie aktualizacje są darmowe? Okazuje się, że Guild Wars 2 sprzedało się tak dobrze, że studio nie musi obawiać się problemów finansowych, a na dodatek produkcja posiada także mikro-transakcje, z których producenci również otrzymują pewną kwotę pieniędzy. ArenaNet nie musi uciekać się, ani do płatnych rozszerzeń, ani metody "pay-to-win". Kolejne aktualizacje, tworzone przez cztery zespoły, mają pojawiać się, co dwa tygodnie.

Czy – wbrew staraniom ArenyNet – chcielibyście, aby wydany został dodatek do "Guild Wars 2"?

Komentarze

0
·
Mimo wszystko szkoda, że nie pojawi się Elona, patroni i potomkowie Dunkoro. Ale na poważnie - są niedostępne obszary, gdzie dorzucą kolejne smoki. Póki co jednak LS okazuje się momentami dość mierne z racji nagród - czasami nie bardzo wiem, po co mi kolejny przedmiot na plecy, kiedy wciąż o pomstę do nieba woła design ciężkiego armora oraz szansa na nowe skiny, wręcz mikroskopijna.

Niemniej dzięki karkom mam coś na wzór pajęczych macek i wciąż czekam na dungeon w całości pod wodą. Zobaczymy, na ile wystarczy im zapału na nowe aktualizacje i czy ilość nie wygra z jakością.
0
·
Jak dla mnie to bzdura - revamp obecnych lokacji i content w który mogę grać miesiąc powinien się pojawiać obok prac nad płatnym/dużym dodatkiem.
0
·
Ja jestem za, jeśli chodzi o płatny duży dodatek do Guild Wars 2. Dlaczego tak? Ano dlatego, że to duży dodatek. W "jedynce" dodatki były w cenie podstawki, ale również same mogły robić za podstawkę. Więc jeśli stworzą dodatek do GW 2 o tej samej cenie, ale podobnej zawartości to kupuję to. Marzy mi się zwłaszcza Kintaj. To chyba właściwie Factions podkusiło mnie do tej gry.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...