Kolejna część Dragon Bash

1 minuta czytania

Dragon Bash to kolejna odsłona Living Story, czyli darmowej aktualizacji do Guild Wars 2. Dziś w ręce graczy oddano kolejne elementy zabawy, polegające na przeszukaniu ciał i przesłuchaniu świadków morderstwa wpływowej persony w Lwich Wrotach (Lion's Arch).

guild wars, dragon bash

Kolejne części Dragon Bash to elementy układanki niezbędne dla tych, którzy wciąż nie zdobyli swoich Holographic Shattered Dragon Wings. Tym razem nie będziemy uganiać się za cukierkami ani tańczyć wokół podpalanych kukieł, lecz udamy się do baru "Dead End" w Boskiej Przestrzeni (Divinity's Reach). Znajdziemy tam śledczą Marjory Delaqua, którą wynajął sam Logan Thackeray. Jej zadaniem jest odnalezienie morderców pewnego arystokraty z Lwich Wrót. Z pomocą specjalnego urządzenia zbadamy miejsce zbrodni i wypytamy świadków. Później będziemy musieli udać się poza bezpieczne miasto, aby odnaleźć trzech kolejnych podejrzanych.

Mówiąc krócej, za rozmowę z Delaqua zdobywamy kolejne osiągnięcie, co pozwala nam rozpocząć poszukiwanie podejrzanych. Jest ich łącznie pięciu, jednak dwóch pozostałych będziemy mogli odnaleźć dopiero jutro.

Komentarze

0
·
Tak z ciekawości - ktoś z korektorów sprawdzał tego newsa? Bo mi by było wstyd dodawać newsa z literówkami na stronę główną.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...