Intro sylvari w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Na oficjalnym blogu Arenanet pojawił się wpis, w którym pokazano ostatnie intro, jakie zobaczą gracze podczas etapu wyboru rasy dla swojej postaci w Guild Wars 2.

guild wars 2, sylvari

Sylvari to rasa, która pojawia się wraz z drugą częścią gry. Jej przedstawiciele właściwie są roślinami, które zrodziły się z Bladego Drzewa zaledwie 25 lat przed wydarzeniami, które znajdą się w grze. Każdy członek tej rasy należy do jednej, wielkiej rodziny, która rodzi się wraz z pełnym kompletem informacji. Zdobywa je podczas Snu Snów – specjalnego stanu ducha, w trakcie którego każdy sylvari nabywa niezbędną wiedzę, zbieraną przez swoich przodków.

Ujawnione intro stawiało wyzwanie przed twórcami, bowiem sylvari nie posiadają żadnej długiej tradycji czy historii, do której można się bezpośrednio odwołać. Miast tego zaprezentowany filmik mówi o walce z dominacją Starożytnych Smoków, które przebudziły straszliwe siły nękające cały kontynent.

W jednego z sylvari przyjdzie nam się wcielić wraz z dniem światowej premiery Guild Wars 2, którą zaplanowano na 28 sierpnia tego roku. Ktoś z was skusi się na grę tą niezwykłą rasą?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...