Kolejny weekend z betą Guild Wars 2

1 minuta czytania

ArenaNet za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga zdradza termin kolejnej weekendowej bety Guild Wars 2. Tyria ponownie ugości tysiące śmiałków już na początku czerwca.

guild wars 2

Co prawda każdy z nas cieszyłby się jak dziecko, gdyby okazało, że 1 czerwca będziemy mogli ponownie przemierzać Tyrię, jednak tak dobrze nie ma. Oficjalne ogłoszenie mówi bowiem o dacie 8-10 czerwca. Na otarcie łez pozostaje informacja, iż uprzednio stworzone postacie nie zostały skasowane, dzięki czemu będą mogły dalej się rozwijać i w końcu na poważnie zmierzyć z niebezpieczeństwami Ascalonian Catacombs.

Beta testy to także okazja do przetestowania kilku wprowadzonych rozwiązań, które pojawiły się w odpowiedzi na zgłaszane przez graczy problemy. Chodzi m.in o kłopoty z chatem, wydajnością gry czy logowaniem się. Zostanie poprawione bindowanie klawiszy oraz pojawi się opcja gry drużynowej na overflow shard.

Wszystkim nabywcom wersji pre purchase, która gwarantuje dostęp do bety, szczerze współczuję wyników z matur czy egzaminów w sesji, bowiem pokusa może się okazać nie do odparcia.

Komentarze

0
·
Pytanie, czemu nigdy mnie nie zaprosili? SKANDAL! Rzuciłbym pracę dla tego tytułu.
0
·
Nie popełnię tego błędu co z Diablo i skorzystam z okazji żeby zagrać w betę, dzięki za informację.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...