Edycja Kolekcjonerska "Guild Wars 2"

1 minuta czytania

Śpieszymy donieść, że choć nieznana jest dokładna, oficjalna cena na polski rynek, doskonale wszystkim znana potęga MMORPGów, firma NCSoft, ogłosiła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej "Guild Wars 2". Cena na warunki amerykańskie oscyluje na poziomie 150 dolarów (dużo? zależy jak na to patrzeć).

guild wars 2, edycja kolekcjonerska

Zerknijmy, jakie dodatki zostały przewidziane dla osób, które postanowiły zakupić grę w systemie pre-order.

  • 25-centymetrowa, ręcznie malowana figurka Rytlock z płonącym mieczem.
  • 5 artworków i jedna specjalna ramka.
  • Album "Making of Guild Wars 2" (112-stron).
  • Płyta ze ścieżką dźwiękową.
  • 5 wirtualnych przedmiotów do wykorzystania w samej grze.

To wszystko opakowane w markowe metalowe pudełko, co widać wyraźnie na zdjęciu powyżej. Zamówienia przedpremierowe można składać od 10 kwietnia. Grę będzie można zakupić dodatkowo w dwóch wersjach: Digital Deluxe i Standard Edition. Do każdego z tych wydań dołączana jest możliwość uzyskania dostępu do pełnej wersji produkcji już na 3 dni przed oficjalną premierą i kody umożliwiające, dla chętnych, udział w beta testach w każdy weekend. Myślę, że dla zapaleńców... gra warta świeczki.

Komentarze

0
·
Wirtualne przedmioty mnie nie kręcą... ramkę mogę mieć z Ikei, obrazki szybko mi się nudzą, ścieżka dźwiękowa na pewno nie umywa się do tej z całej serii FF... figurka całkiem kusząca, ale czemu tylko Rytlock?... pudełko nawet fajne, tylko jakoś mało pojemne, bym mógł w nim przetrzymywać swoje bibeloty, więc jednak spasuję. Zwykła wersja mi wystarczy.
0
·
To nie pre order, a pre puchase. Wszystkie wersje gry są o 100zł droższe przez 3 dodatkowe bonusy takie , jak wstęp przedpremierowy do gry (trzydniowy) i dostęp do beta testów (weekendowych).
0
·
Nie kupię, bo chciałem figurkę kogoś ładniejszego. Na serio musi to być Charr? Jeszcze ta ramka i zdjęcia - też ktoś wymyślił... Daliby jakąś mapę świata gry albo dorzucili którąś z książek [jak GoA] a tak się nie skuszę na najdroższą wersję. Szkoda.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...