Pierwsze screeny z bety Guild Wars 2

1 minuta czytania

Ogłoszenie mówiące o tym, że w ten weekend odbyć się miały zamknięte beta-testy z udziałem prasy, wywołało niemałe poruszenie. Dostać się do grona szczęśliwców to jak wygrać na loterii, dlatego cała reszta wstrzymała oddech w oczekiwaniu na informacje i zdjęcia wprost z gry.

guild wars 2

Na szczegółowe informacje dotyczące tego, jak się gra, będziemy musieli jeszcze poczekać, ale ukazały się już pierwsze screeny wprost z bety. Trzeba przyznać, że jest dobrze. Ba, nawet bardzo dobrze! A wszystko dzięki serwisowi Gamespot, który skradł kilka obrazków i nie mógł się powstrzymać przed tym, by nie podzielić się nimi ze światem.

Galeria, którą możecie zobaczyć tutaj, prezentuje nam Nekromantę czy też całe kawałki miasta Divinity's Reach. Nie są to jednak jedynie obrazki statyczne, dlatego aż miło popatrzeć na zatrzymane w czasie kadry z walki.

guild wars 2

Dodatkowe zdjęcia, z Mesmerem płci pięknej w roli głównej, można oglądać na łamach Guild Wars Insider. Warto szczególną uwagę zwrócić na okienko umiejętności czy też na pokazany asortyment sprzedawcy run.

To kogo muszę zabić, aby i mnie wybrali do beta-testów?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...