Rok ze smokiem w Guild Wars

1 minuta czytania

Najnowszy wpis na oficjalnym blogu ArenaNet potwierdza przypuszczenia odnośnie zbliżającej się premiery drugiej części Guild Wars. Oczywiście, nie może zabraknąć smoków.

guild wars 2

Wszystko za sprawą zbliżającego się Kintajskiego Nowego Roku w Guild Wars. Event powiązany jest z Chińskim Nowym Rokiem, zaś rok 2012 ma być Rokiem Smoka. Na zwyczajowe gotowanie potraw, produkcję fajerwerków i picie słodkich napojów będzie trzeba poczekać do weekendu, jednak to nie jedyna atrakcja powiązana ze smokami.

Jak możemy przeczytać na blogu, ogłoszono oficjalnie przybliżoną datę premiery wersji beta GW2, czyli gry, w której smoki odgrywają pierwszorzędną rolę. Tak więc będzie to także rok GW2. Mike zdradza, że bety możemy spodziewać się w lutym, z tym że będzie ona dostępna tylko dla prasy. Stopniowo, począwszy od marca i kwietnia, jej zasięg ma się zwiększać, tak więc w okolicach studenckiej sesji prawdopodobnie będziemy mogli zagrać także i my. Jednocześnie Mike nie podaje daty premiery samej gry, wciąż wykręcając się "później w 2012 roku".

Taki rok smoka to ja rozumiem. Chętni na betę?

Komentarze

0
·
Wakacje pod znakiem 'GW2', like it
0
·
Czyli jak coś będzie chętny na zapowiedź z bety Sam też się pewnie skuszę na betę, bo grę na pewno kupię.
0
·
Oczywiśćie!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...