Mesmer ostatnią profesją w Guild Wars 2

1 minuta czytania

W końcu mamy oficjalne potwierdzenie – Mesmer będzie ostatnią dostępną klasą postaci w nadchodzącym Guild Wars 2. Tym samym profesja ta dołączyła do wcześniej pokazanego Wojownika, Łowcy, Nekromanty, Inżyniera, Guardiana, Złodzieja oraz Elementalisty.

guild wars 2, mesmer

Długo musieliśmy czekać na ujawnienie ósmej i zarazem ostatniej dostępnej w grze klasy postaci. Fani od pewnego czasu podejrzewali, że będzie to Mesmer. W końcu postacie o tej profesji widziane były w oficjalnych materiałach z gry, tak więc właściwie była to kwestia czasu i nazwy – Mesmerzy pojawiają się przecież już w "jedynce" i pozostaje pytanie, jak też ta klasa postaci zostanie zmieniona pod kątem drugiej odsłony gry. Wiemy przecież, że ArenaNet właściwie łączy znane z Guild Wars profesje, więc tym razem może to będzie coś na wzór Mesmera i... Patrona?

Dotychczasowi Mesmerzy to właściwie dla wielu jedna z najbardziej fascynujących profesji, potrafiąca skupiać się na przerywaniu ataków, karaniu za wykonanie określonych czynności przez wroga czy też bardzo dobra opcja dla tych, którzy lubią zadawać masę obrażeń, nie wspominając już, że czary Mesmera w dużej mierze ignorowały pancerz przeciwnika.

Póki co musimy poczekać do jutra, kiedy też pojawi się oficjalny opis nowego Mesmera. Zaskoczeni, że to Mesmer a nie na przykład wariacja na temat bardzo popularnego w "jedynce" Rytualisty?

Komentarze

0
·
Wolałbym jednak Derwisza, Mesmerzy są overpowered.
0
·
Hm, teleportacja, tworzenie klonów... Może będzie to silna klasa, ale dla mnie ciekawsza od Derwisza, który wydawał się klasą postaci nieco na siłę - niby wojownik ale nie do końca. Do tego do dziś pamiętam, jak się mawiało, że z kosą gra się najlepiej inną klasą niż... derwisz
0
·
Technicznie może nie była świetna, ale lubiłem jej charakterystykę.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...