[Zwiastun] „Guild Wars 2” – obraz piękna i brzydoty

1 minuta czytania

Ogólnie nie przepadam za gatunkiem MMORPG, gdyż to straszny pochłaniacz wolnego czasu, który zdaje się nie znać odmowy. Cena perfekcji jest tutaj, jak dla mnie zbyt wygórowana, ponieważ nie samymi grami człowiek żyje, nieprawdaż? Na dodatek większość pojawiających się produkcji, to tak naprawdę większe lub mniejsze klony „World of Warcraft”, a skoro legendarne dzieło Blizzarda nie przypadało mi do gustu, czy istnieje dobry powód, aby sięgnąć po pozostałe tytuły?

Szczęśliwie, od czasu do czasu pojawiają się istne perełki, które potrafią zanęcić nawet takiego malkontenta i ignoranta jak ja. „Guild Wars 2” jest ku najlepszej drodze do wyszarpania z mojego chudziutkiego portfela kilku papierowych banknotów.

guild wars 2

W najnowszym zwiastunie czuć pasję i artyzm. Genialny montaż, działająca na wyobraźnie oprawa wizualna, poruszający podkład muzyczny (Jeremy Soule i wszystko jasne) czy frapujący kontrast piękna i brzydoty. Widać, że Arena.net mocno popracowała nad tym materiałem, co z pewnością zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Twórcy są dość enigmatyczni jeżeli chodzi o kwestię daty premiery gry. „Guild Wars 2” ukaże się najprawdopodobniej w I kwartale 2012 roku, natomiast otwarte beta testy tytułu rozpoczną się już tej jesieni. O ile Mike O’Brien i spółka znów nie uznają, że ich dziecko potrzebuje jeszcze kilku szlifów zanim zostanie ukazane szerszej publice.

Komentarze

0
·
Z tego co oglądałem na temat Guild Wars 2, to gra zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie dość, że będzie bez abonamentu, to jeszcze ponoć ma być dużo lokacji, gdzie rzeczywiście można spotkać przypadkowych graczy (z tego co wiem w poprzedniej części można było ich spotkać tylko w mieście, chyba, że zaprosiło się kogoś do drużyny). Ponadto twórcy gry zapowiadali dużą możliwość wpływu naszej postaci na świat - na to co się będzie działo, czy wioska spłonie czy zostanie uratowana itp. (Nie tak jak do tej pory w grach typu WoW, gdzie zabijamy wielkiego bossa, który z powrotem respawnuje się po 5 minutach).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...