Witajcie w Kintaju, czyli zalety nowego dodatku na jednym trailerze

1 minuta czytania

guild wars 2

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciego dużego i płatnego dodatku do "Guild Wars 2", stąd też dla nieco zagubionych przygotowano specjalny trailer, na którym starano się wymienić i przez chwilę pokazać wszystkie nowości przygotowane z myślą o nabywcach przepustki do wirtualnego Kintaju. "End of Dragons" idzie śladem poprzednich rozszerzeń, oferując kolejne tereny, specjalizacje czy też elementy ekwipunku, ale na tym lista przygotowanych na koniec lutego atrakcji wcale się nie kończy.

Opublikowany trailer nie pokazuje wszelkich mechanizmów, starając się być uporządkowaną listą tego, czego możemy się spodziewać po nowych obszarach. Wydawca wciąż spodziewa się zamówień przedpremierowych, dlatego też nowy trailer jest nie tyle przypomnieniem, co kolejną próbą przekonania nieprzekonanych.

Prawdziwe pochodzenie smoczej magii oraz wizyta przed obliczem groźnie wyglądającej cesarzowej nastąpią już 28 lutego, stąd też bliskość dopiero co rozpoczętego Roku Tygrysa w połączeniu ze stylistyką dodatku nie są tutaj dziełem przypadku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...