Jadeitowe Morze w nowym dodatku do Guild Wars 2

1 minuta czytania

jade sea,guild wars 2

ArenaNet przyspiesza kampanię marketingową już trzeciego rozszerzenia do sieciowego świata "Guild Wars 2". W pierwszej kolejności ujawniono skamieniały ongiś las zajmowany przez wielkie domy Kurzicków, zaś tym razem dane nam będzie zobaczyć znajome od czasów "jedynki" Jadeitowe Morze. Niegdyś równie piękne co zabójcze świadectwo walki ze zdradzieckim Shiro, teraz stanowi ważny filar siły kintajskiego Cesarstwa.

Do lutowej premiery "End Of Dragons" pozostało jeszcze trochę czasu, zaś po weekendowych testach wersji beta, w których mogliśmy przetestować w boju nowe specjalizacje, przyszła pora na prezentacje przygotowywanych obszarów. Na pierwszy ogień poszedł Echovald Wilds, zaś teraz przyszedł czas na Jadeitowe Morze, czyli Jade Sea. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun pokazujący nam przemianę tego obszaru od czasu walki z Shiro Tagachi.

Jak pewnie zauważyliście, wydobywany tutaj jadeit jest ważnym elementem gospodarki zjednoczonego Cesarstwa, znajdując szerokie zastosowanie w wielu maszynach, jak też stając się cennym elementem wyposażenia naszej postaci. Bryły zielonego kruszcu wyglądają tak, jakby zatrzymały się w czasie, jednak płynąca przez nie smocza magia wciąż jest użyteczna. Tutejsi luksońscy nomadzi nauczyli się ją wykorzystywać, dzięki czemu i my docenimy jej siłę.

Trzeci dodatek do GW2, czyli "End of Dragons", zadebiutuje w lutym przyszłego roku, ale już teraz można skusić się na zamówienia przedpremierowe. Najtańsza wersja będzie nas kosztować niespełna 30 euro.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...