Dragon Bash powraca

1 minuta czytania

guild wars 2,dragon bash

Zgodnie z publikowanym wcześniej planem, na miłośników sieciowego świata "Guild Wars 2" czeka całe mnóstwo piniat do rozbicia w Hoelbreak oraz możliwość powrotu na Smoczą Arenę. Dragon Bash ponownie zawitał do głównego miasta wojowniczych nornów, oferuje także rozmaite aktywności ruchowe, w tym znane wcześniej starcia z hologramami, ale przede wszystkim znów będziemy musieli skonsumować masę słodyczy.

W dużym skrócie można przyjąć, że czeka nas powtórka z rozrywki, ale jeśli macie jakieś zaległe osiągnięcia, to jest okazja nadrobić. Poza tym czeka standardowa porcja nowych wyzwań także dla tych, którzy mocniej zaangażowali się w Dragon Basha w poprzednich latach.

ArenaNet nawiązała współpracę BenQ oraz Astro Gaming, dzięki czemu wśród wszystkich biorących udział w zabawie zostaną rozlosowane nagrody w postaci monitora BenQ MOBIUZ EX2510 FHD 144Hz Gaming Monitor oraz zestawu, na który składają się słuchawki ASTRO A40 TR Headset wraz z połączonym szeregowo wzmacniaczem MixAmp PRO TR.

guild wars 2,dragon bash

Jeśli wam się nie poszczęści, to przynajmniej zdobyte w grze nagrody wymienicie na holograficzny pas, który stanowi część zestawu zbroi. Motywem będzie pasował do naramienników, które oddano w ręce graczy w poprzednich latach. Dragon Bash 2021 potrwa do 13 lipca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...