Lunar New Year w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Doczekaliśmy się kolejnych obchodów Lunar New Year w świecie "Guild Wars 2", które zawsze zbiegają się z okresem chińskiego nowego roku. Atrakcje powracają na na obszarze Pawilonu w Divinity's Reach, zaś tym razem naszym zwierzęciem opiekuńczym będzie bawół.

lunar new year

Stolica Kryty jeszcze niedawno była pokryta śniegiem, ale teraz musi ustąpić fajerwerkom oraz znanym z poprzednich lat aktywnościom, które czekają na wszystkich odwiedzających tutejszy Pawilon. Ponownie możemy pokusić się o zdobycie nowego plecaka, podjąć się któregoś z wyzwań lub też rywalizować z innymi graczami w ramach szalonej Smoczej Areny. Niektórzy nadal trzymają szczęśliwe losy z nadzieją na rzadkie znalezisko.

W tym samym czasie trwa także cykliczna wymiana zawartości skrzyń Black Lion. Przez najbliższy czas będziemy mogli upolować zestawy broni poświęcone Dwaynie oraz te przyozdobione jadeitem. ArenaNet przygotowała także niespodziankę w formie nowego glidera, który ujrzymy podczas szybowania. Do kompletu dorzucono też tematyczne krzesło.

Docierają do nas także informacje o chwilowych opóźnieniach we wdrażaniu aktualizacji, ale twórcy gry obiecują, że to tylko drobne trudności, które szybko zostaną okiełznane.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...