Zobacz trailer pierwszej części Icebrood Saga: Champions

1 minuta czytania

ArenaNet w pocie czoła szykuje trzeci dodatek do sieciowego świata "Guild Wars 2", ale to nie przeszkadza im w wypuszczaniu kolejnych części Żyjącej Opowieści. Właśnie pokazano trailer najnowszej części, czyli "Champions". Co ciekawe, choć sumarycznie przygotowano ostatni epizod tej konkretnej historii, to trafi do nas w częściach.

guild wars 2

"Truce" jest pierwszą z nich, stanowiąc zarazem początek starcia z kolejnym smokiem – Primordusem. Fani "jedyni" na pewno pamiętają go dzięki licznym starciom z Niszczycielami. Dość zdradzić, że to przecież działania naszej postaci przyczyniły się do wybudzenia tej straszliwej siły, która dąży do pełnej dominacji. W walce nie będziemy osamotni, bowiem dołączą do nas sojusznicy, wśród których będą nawet niegdysiejsi wrogowie. Co lepiej łączy niż wspólny wróg?

Tym razem nie tylko sojusznicy będą wyjątkowi, ale także brak nowej mapy. Zwykle tego typu aktualizacje zawierały nowe obszary, lecz musimy zadowolić się starciami ze sługami smoka na dotychczasowych obszarach na zachód i południe od Lwich Wrót. Dobrze chociaż, że przygotowano nowe zestawy broni, wyglądem nawiązujące do uzbrojenia przyjaznych frakcji.

"Truce" zadebiutuje już 17 listopada. Przed tą datą warto zalogować się do gry, dzięki czemu zgarniemy za darmo bieżący rozdział, czyli "Jormag Rising". Rozegrać go mogą wyłącznie posiadacze rozszerzenia "Path of Fire", ale nawet go nie mając zyskamy możliwość odblokowania tej historii po zakupie wspomnianego dodatku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...