Kąpiel dla ochłody?

1 minuta czytania

Za oknami wysokie temperatury, więc nic dziwnego, że człowiek szuka odrobiny ochłody. Twórcy "Guild Wars 2" przygotowali pewne rozwiązanie. Choć nie poczujemy go na własnej skórze, to już pod koniec tego miesiąca zwiedzanie podwodnych lokacji będzie dużo łatwiejsze.

guild wars 2

Tyria od samego początku miała oferować bogate dno morskie, zachęcające do wstrzymania oddechu i zanurzenia się w zupełnie inny świat. Wizja może i była śmiała, jednak dalekie od ideału wykonanie szybko zniechęciło graczy. Teraz ma być trochę lepiej, bowiem wśród zwierzaków pozwalających na szybkie podróżowanie wreszcie pojawi się coś odpowiedniego. Rekin? Delfin? A może własny krait?

Za każdym razem pudło, bowiem od 25 sierpnia pojawi się specjalny trener dla naszego skimmera. Dotychczasowa paszczka unosiła się nad powierzchnią i właśnie tam zyskiwała najwięcej, jednak zupełnie nowe mistrzostwo pozwoli na nurkowanie, tym samym przyspieszając poruszanie się pod powierzchnią.

Rzecz jasna nowość będzie dostępna jedynie dla nabywców rozszerzenia "Guild Wars 2: Path of Fire". To może jeszcze przyjdzie pora na jakieś kostiumy kąpielowe lub skafandry chociażby?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...