Trailer Shadow in the Ice

1 minuta czytania

Chociaż w świecie "Guild Wars 2" świętujemy obecnie Chiński Nowy Rok, to ArenaNet zaskoczyła nas trailerem kolejnej części Żyjącej Opowieści, w którym znajdziemy informację o rychłej premierze dalszych przygód na terenie Bjora Marches.

guild wars 2

Kolejny epizod najnowszego sezonu fabularnego "Guild Wars 2", nazwany "Shadow in the Ice", doczekał się oficjalnego trailera i podstrony, dzięki którym odkryjemy nowości czekające w niedostępnych dotąd obszarach Bjora Marches. Wygląda na to, że powrócimy do jeziora znanego z "jedynki", gdzie stawimy czoło potężnemu Drakkarowi. Poza tym dostaniemy wszystkie standardowe elementy darmowych rozszerzeń, czyli bronie, zbroje oraz mistrzostwa.

Twórcy rozwijają wprowadzone pierwszym epizodem zestawy broni, dorzucając ich świecące odmiany, jak też przygotowano specjalne zestawy pancerzy, które dzięki kruczej symbolice wpisują się w bieżące wydarzenia fabularne. Jeśli posiadacie nadmiarowe punkty mistrzostwa, to nie ma co się martwić, bowiem pojawi się przynajmniej jedna nowa zdolność, czyli widoczna na poniższym trailerze umiejętność korzystania z portali.

Wspomniany we wstępie Drakkar to główny przeciwnik na nowej mapie, dołączając do takich osobowości jak Tequatl, Shatterer, Taida czy Shadow Behemot. Nim go przegnamy, czekają na nas próby przygotowane przez rasę Koda, zaś miłośnicy mordowania bossów w ramach strike mission z pewnością dostaną coś nowego.

"Shadow in the Ice" pojawi się za darmo już 28 stycznia dla wszystkich, którzy posiadają drugie rozszerzenie oraz zalogowali się do gry przed wspomnianą wyżej datą, tym samym odblokowując sobie dostęp do poprzedniego epizodu Living Story.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...