przebudzenie_cienie

Lunar New Year w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Chiński Nowy Rok zawitał także do Tyrii, dzięki czemu przemierzając wirtualny świat sieciowego "Guild Wars 2" powinniśmy zajrzeć do Divinity's Reach, skąd wymieciono ostatni śnieg i przygotowano festiwalowe lampiony oraz fajerwerki.

guild wars 2

Jak co roku, nadszedł czas na celebrowanie Lunar New Year, czyli kolejnego festiwalu, który zastąpił niedawno zakończone Wintersday. Śniegu w Divinity's Reach już nie ma, ale warto zajrzeć do stolicy Kryty, bowiem czekają na nas lampiony do zapalenia, wyścig po mieście, specjalna arena czy też ciastka z dobrą wróżbą na nowy rok. Twórcy gry kuszą także nowymi nagrodami.

Ponownie możemy skosztować wszystkich atrakcji, zdobywając sezonowe osiągnięcia. To jedyna metoda, by położyć swoje łapki na nowej skrzyni z błyszczącą nagrodą. Poza tym czekają na nas nowe naramienniki, możliwość rywalizacji na Dragon Ball Arena czy też ścigania się po mieście.

guild wars 2

Przy okazji wprowadzono także szereg poprawek, trochę zmieniono niektóre umiejętności i uzupełniono sklep wewnątrz gry o tematyczne przedmioty, wliczając to nową pelerynę z białym szczurem. Szukając wytchnienia na pewno zajrzycie także na swój gildyjny emblemat i być może zdecydujecie się na jeden z 37 nowych wzorów. Fani fabuły muszą jeszcze zaczekać na kolejny epizod Living Story, który pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...