Już za tydzień Wintersday w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Fani sieciowego świata "Guild Wars 2" z niecierpliwością wypatrują Wintersday, czyli specjalnego zimowego eventu, podczas którego w Divinity's Reach zalega śnieg, zaś my ponownie spróbujemy wbiec po tych znikających śnieżkach na sam szczyt specjalnej układanki.

guild wars 2

Jak co roku, Wintersday zawita do Tyrii, niosąc ze sobą dużą dawkę śniegu, dzwonków, bałwanów oraz różnej masy aktywności, które zdążą nam się znudzić przez te wszystkie dni aż do nowego roku. To także okazja do nadrobienia zaległości wśród już rozpoczętych osiągnięć, chociaż ArenaNet pewnie przygotowała dla nas kilka nowości, dzięki którym na chwilę zapomnimy o tej całej awanturze ze smokami w tle.

Póki co możemy zobaczyć specjalny trailer, który jak zwykle niczego nie zdradza poza datą rozpoczęcia Wintersday. W Divinity's Reach oraz wielu innych miejscach Tyrii śnieg oraz prezenty do rozpakowania pojawią się dokładnie za tydzień.

Dodatkowo w oficjalnym sklepie gry pojawiła się kolejna tablica, dzięki której w naszej domowej instancji pojawi się kolejna tablica kompanii Black Lion. Dzięki niej zdecydujemy się na jeden z czterech rodzajów surowców lub kryształy, które każdego dnia będą zasilać nasz budżet. Poprzednie tego typu usługi, począwszy od 13 grudnia, będą obniżone o 25%.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...