Whisper in the Dark z nowym trailerem

1 minuta czytania

Tylko kilka dni dzieli nas od premiery pierwszego epizodu kolejnego sezonu Żyjącej Opowieści w "Guild Wars 2". Z tej okazji studio ArenaNet przygotowało specjalny zwiastun, prezentujący zarówno mroczny klimat, jak też nadchodzące nowości w samej rozgrywce.

guild wars,guild wars 2

Część graczy ma już pewnie za sobą Prolog kolejnego sezonu Living Story, który przeniósł nas na ziemie Legionu Krwi. Radosne świętowanie wśród Popielców przerwała jednak misja imperatora, który postanowił zapuścić się w nieco chłodniejsze rejony. "Whisper in the Dark" będzie rzecz jasna pokłosiem tej decyzji, zaś na graczy czeka nie tylko nowa mapa, ale także mistrzostwa.

Nowy obszar to Bjora Marches i zapewne ponownie ujrzymy tereny, które ongiś przemierzaliśmy w "jedynce", rzecz jasna ze wszelkimi zmianami, jakie zaszły tam od czasu podboju Askalonu. Fani ciekawych historii na pewno dokładnie przeanalizują trailer, który zaczyna się od dużej ilości ciał i pytania o powód tak ogromnej zbrodni.

"Whisper in the Dark" będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy drugiego rozszerzenia, będącego obecnie jedyną płatną kampanią do "Guild Wars 2". Wystarczy tylko zalogować się po 19 listopada, kiedy to po raz pierwszy przemierzymy Bjora Marches.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...