Tyria ponownie świętuje Halloween

1 minuta czytania

Jak co roku, w październiku pojawia się nowa aktualizacja, dzięki której od dzisiaj możemy uczestniczyć w obchodach Halloween. ArenaNet przygotowała zarówno dobrze znane atrakcje, jak też kilka nowości, dzięki którym ponownie zajrzymy do szalonej krainy Króla Thorna.

guild wars 2

Gracze przemierzający sieciowy świat "Guild Wars 2" ponownie kierują swoje kroki do Lwich Wrót, gdzie czekają portale prowadzące do Labiryntu lub też szalonego biegu na szczyt wieży zegarowej. Tamtejsza kuźnia ponownie przeobraża się w wielki kocioł, zaś słodka kukurydza staje się najbardziej pożądaną walutą. Czy i w tym roku warto uganiać się za rozsianymi po świecie gry dyniami?

ArenaNet ponownie kusi nas, by wypróbować atrakcje przygotowane z okazji Halloween. Możemy ponownie zmagać się z hordami potworów w Labiryncie, spróbować swoich sił podczas gonitwy na szczyt wieży zegarowej czy też spróbować swoich sił w wyścigu, gdzie każdy z mountów ma takie same szanse na zwycięstwo.

guild wars 2

Ponownie możemy wykonać zaległe osiągnięcia, jak też spróbować swoich sił podczas kompletowania nowej kolekcji, dzięki której zdobędziemy nowy wielki miecz, Last Rites, jak te tarczę Carapace of Chaos. Poza tym warto upichcić nowe potrawy ze specjalnych receptur czy też udekorować siedzibę gildii nieznanymi wcześniej dekoracjami.

Twórcy przygotowali także płatny Mad Mayhem Chest, dzięki któremu zdobędziemy rozliczne dobra dostępne zwyczajowo w Black Lion Chest. Nie zapomniano także o kolekcjonerach specjalnych skinów, które wykupimy za specjalne bilety. Tym razem jest to oręż dedykowany bogowi śmierci – Grenthowi.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...