Poznaj swego wroga

1 minuta czytania

Podobno najlepiej poznaje się wroga wtedy, gdy choć na chwilę niemal dosłownie wskoczymy w jego skórę. Nadchodzący event w sieciowym świecie "Guild Wars 2" pragnie wykorzystać ten pomysł, realizując go za pomocą walki serwerów w trybie World vs World.

guild wars 2

Walka między serwerami o zamki, twierdze i obozy z zaopatrzeniem to dla wielu graczy najatrakcyjniejsza część świata "Guild Wars 2". Aby uprzyjemnić nam zmaganie wielkich armii, ArenaNet przygotowała specjalny event, w którym warto będzie zapolować na przedstawiciela innej klasy postaci niż nasza. Co zyskamy pozbywając się wroga o odmiennej profesji?

Poza zwykłą satysfakcją z ubicia wroga, możemy także spodziewać się specjalnych kul, które pojawią się nad zwłokami oponenta. Taka szansa będzie trwać tylko chwilę, ale dzięki niej przejmiemy umiejętności leczące oraz elitarne wroga. Zdolności te będą działać tak, jak to oryginalnie przewidzieli twórcy gry, więc nie ma mowy o tym, by w ten sposób zdobyć jakąś przewagę względem ich oryginalnego "właściciela".

guild wars 2

Tego typu atrakcje czekają nas między 5 a 12 lipca. Dodatkowo możemy spodziewać się podwójnych Punktów Doświadczenia, poprawiając tym samym posiadany poziom, zdobywając pasek nagród o 25% szybciej. Zwiększono także o 50% szansę na znalezienie lepszego przedmiotu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...