Zwiastun War Eternal zdradza, że to nie koniec

1 minuta czytania

Ostatni epizod Living World w sieciowym "Guild Wars 2" pozostawił wiele pytań o przyszłość świata, ale kolejny, będący ukoronowaniem czwartego sezonu, ma być impulsem do dalszej walki. Nowa zapowiedź zdradza, że najlepsze być może dopiero przed nami.

war eternal,guild wars 2

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że wraz z nową aktualizacją, która zostanie udostępniona dla graczy już 14 maja, pojawi się nowa zbroja, mount oraz kolejny legendarny oręż. Living Story to jednak przede wszystkim kolejne epizody fabularne i to właśnie na historii skupia się najnowsza zapowiedź "War Eternal". Nie oglądajcie jej, jeśli do tej pory nie ukończyliście "All or Nothing".

Wszystko dlatego, że to właśnie smutek po stracie bliskiego sojusznika gra tutaj główną rolę przez większość najnowszego materiału. Dopiero po kilku chwilach głos narratora przybiera na sile, zaś graczy zapewnia się o tym, iż wojna trwa nadal. Najazd kamery na Aurene może także na swój sposób rozbudzać nadzieje tych, którzy upatrują powrotu tej postaci.

To chyba pierwszy taki materiał z gry, w którym daje się odczuć ten smutek i rozpacz. Wiemy jednak, że piąty sezon Living Story powstanie, więc nic dziwnego, że przed nami jeszcze sporo historii do opowiedzenia. Pamiętajcie, że epizod ten jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy rozszerzenia "Heart of Fire", zaś mając to rozszerzenie pamiętajcie o logowaniu przed premierą kolejnego epizodu, dzięki czemu będziecie mieć do niego dostęp za darmo.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...