Nowy mount w świecie Guild Wars 2

1 minuta czytania

Dotychczasowe mounty, czyli zwierzaki służące jako środki transportu, mogły się nam już znudzić, stąd ArenaNet proponuje powiew świeżości w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Przed wami Warclaw, któremu nie straszne żadne przeszkody.

warclaw,guild wars 2

Na pewno już się zastanawiacie, jak ten uroczy kotek będzie przeciskał się szerokimi alejami Lwich Wrót lub też tropił wrogów w Maguumie. Odpowiedź poznamy już w tym miesiącu, jednak nowy mount jest na swój sposób wyjątkowy, bowiem będziemy z niego korzystać jedynie na mapach trybu World vs World. Czyżby szykowała się kolejna rewolucja w zmaganiu serwerów?

Warclaw będzie pierwszym mountem, który zostanie udostępniony w trybie WvW. Co więcej, tylko tam będziemy mogli przetestować go w akcji, co na pewno wpłynie na mobilność zarówno mniejszych grup, jak też całych składów. Rzecz jasna możemy spodziewać się jakichś ograniczeń, jak to ma miejsce w przypadku szybowania.

Odpowiedź poznamy już 26 lutego, czyli przy okazji kolejnej aktualizacji do GW2. Odblokowanie będzie wymagało zebrania odpowiedniej ilości punktów doświadczenia, więc te będą nam naliczane podwójnie w ramach specjalnej akcji pomiędzy 26 lutego a 5 marca. Warto także śledzić ArenaNet Livestream już 22 lutego, bowiem pracownicy studia pokażą nam w akcji nowego mounta.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...