All or Nothing już dostępne

1 minuta czytania

Pierwszy w tym roku epizod Living Story do sieciowego "Guild Wars 2". jest już dostępny. "All or Nothing" skupi się na dalszych losach Aurene, ale nie zabraknie nowej mapy, kolejnego przedmiotu legendarnego oraz solidnego zastrzyku poprawek do już istniejącej zawartości.

guild wars 2

Tym razem obyło się bez spektakularnych błędów, które zwykle towarzyszyły kolejnym epizodom "Żyjącej Opowieści". Kolejna odsłona czwartego sezonu, czyli "All or Nothing", pozwoli nam przejść serię prób, dzięki którym lepiej przygotujemy się do konfrontacji z Kralkatorrikiem, jak też spróbujemy przygotować Aurene do wielkiej roli, jaką wyznaczyło jej dziedzictwo Glint.

Tym sposobem trafiamy na nową mapę w ramach Dreszczogór, ale poza serią osiągnięć czeka na nas także kilka elementów, które ucieszą tych, którzy jedynie chcą zaliczyć fabularny epizod "All for Nothing". Zapewne spróbują wytworzyć nowy legendarny oręż, czyli pokazany wcześniej w trailerze łuk Pharus, jak też spróbują swoich sił w walce z duchami piratów w ramach nowego fractala – "Siren's Reef".

guild wars 2

Zwyczajowo czeka na nas także solidna porcja poprawek, dodatkowe skiny dla zwierzaków służących na osobisty transport. Wśród ciekawostek kolejna ewolucja skrzynek Black Lion, które znów dostały nową nazwę oraz dodatkową zawartość. Wśród unikatów bardzo ładny glider, który ucieszy wszystkich fanów smoków.

"All of Nothing" jest darmowe dla tych, którzy zalogują się do gry przed premierą kolejnego epizodu. Później zdobędziemy go wyłącznie przy użyciu waluty wewnątrz samej gry.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...