Kruk krukowi oka nie wykole

1 minuta czytania

Znane powiedzenie z tytułu newsa pasuje doskonale do nowej aktualizacji oficjalnego sklepu w sieciowym "Guild Wars 2". Za wirtualną walutę będziemy mogli nabyć specjalny hełm oraz stylizowany płaszcz, dzięki którym uczcimy ducha Kruka.

guild wars 2

Oficjalny sklep z przedmiotami co rusz zaskakuje nas nowymi elementami, ale wygląda na to, że trend z przebieraniem się po Halloween wcale nie przeminął. Możemy uczcić jeden z totemów Nornów, Kruka, przywdziewać odpowiednio stylizowany hełm oraz płaszcz. Można też po prostu poczuć się trochę jak członek Nocnej Straży, który właśnie od elementu ubioru bywa nazywany "Wroną".

Rzecz jasna tego typu przyjemność nie trafi do nas za darmo. Oba przedmioty wyceniono po 400 kryształków za sztukę, więc pozostaje wymienić wirtualne złoto na klejnoty lub też kupić je za prawdziwe pieniądze.

Nowość stanowi także dość ciekawy przedmiot, który pojawia się rzadko jako nagroda za otworzenie Black Lion Chest. Mieliśmy już różnego rodzaju stołki, więc pora na prawdziwy tron władcy nieumarłych.

guild wars 2

Szansa na zdobycie go jest niewielka, ale wytrwali na pewno będą próbować. Na nich czeka gwarantowana nagroda z każdej skrzynki, czyli Battle-Hardened Kit. W jego skład wchodzi Potion of Mist Rewards, do czterech rodzajów jedzenia gwarantującego określony bonus oraz losowa pamiątka.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...