Zobacz trailer A Star to Guide Us

2 minuty czytania

ArenaNet szykuje się do wypuszczenia czwartego epizodu również czwartego sezonu "Living Story" w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Czeka na nas sporo nowości, dodatkowy obszar oraz rzecz jasna dalsza część historii walki o ocalenie kontynentu przez rosnącym w siłę Kralkatorrikiem.

guild wars 2

Kolejna część "Żywej opowieści" to oczywiście kontynuacja historii, która rozgrywa się w Elonie. Walka z Palawą Joko nie pozostała bez wpływu zarówno na prowadzoną przez nas postać, jak też Aurene, która będzie tytułową gwiazdą tego epizodu. Poza tym twórcy gry przygotowali dla nas kilka nowości do przetestowania tuż po tym, jak uporamy się misjami fabularnymi.

Należy zacząć od pokazanych powyżej Jahai Bluffs, czyli kolejnej mapy oddanej w ręce graczy. Nazwa nie powinna być obca dla weteranów pierwszej odsłony serii, bowiem to Twierdza Jahai była miejscem starcia z Plagą Vabbi, czyli Palawą Joko. Ponownie przyjdzie nam przemierzać te tereny położone między Kourną a wspomnianym Vabbi, lecz teraz rozpleniło się tam zło silnie powiązane z Kralkatorrikiem.

Poza tym możemy spodziewać się kolejnego rajdu, którym będzie Mythwright Gambit. Przyjdzie nam odwiedzić przepastne skarby dżinów, więc jest jeszcze trochę czasu, by naprawić ekwipunek i odwiedzić Mystic Forge w Lwich Wrotach. Być może odpoczniemy w Sun's Refuge, czyli kolejnej nowości, jaką ma być kryjówka służąca do zebrania armii. Jeśli pamiętacie Azyl Słonecznych Włóczni, to możecie spodziewać się powtórki z rozrywki.

guild wars 2

Na sam koniec największa nowość, czyli kolejny egzemplarz legendarnej broni. Tym razem będzie to berło o nazwie Xiuquatl. Jeśli lubicie zielony, to będziecie mogli dopasować broń do już posiadanego pancerza.

"A Star to Guide Us" trafi do nas za darmo już za pięć dni, czyli 18 września.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...